Співпраця з Верховною Радою Автономної Республіки
Директор місії USAID в Україні, Білорусі та Молдові Джед Бартон зустрівся з інтернами Програми сприяння Парламенту, що проходять стажування в Верховній Раді Автономної Республіки Крим. PDF Друк e-mail
П'ятниця, 16 листопада 2012, 19:37

batr1 На зустрічі були присутні 10 молодих людей, які проходять стажування в структурних підрозділах і комісіях Верховної Ради Автономної Республіки Крим. Пан Бартон почав зустріч з невеликого розповіді про себе і про свій досвід. Він розказав, що вже два дні перебуває в Криму і за цей час встиг відвідати Євпаторію та Сімферополь.

Після цього зустріч проходила у формі запитань і відповідей. Інтерни заздалегідь вивчили біографію пана Бартона і ставили питання не тільки стосовно його роботи в USAID чи його поглядів на розвиток та ситуацію в України, але і на більш особисті питання. Так, одна з інтернів поцікавилося про погляди пана Бартона на виховання дітей. Загальна атмосфера зустрічі була позитивною, пан Бартон відкрито і з гумором спілкувався з інтернами (так, наприклад, він відповів жартом на питання одного з інтернів про «кінець світу»).

Пан Бартон не тільки відповідав, але і сам ставив питання, наприклад, про думку інтернів щодо стажування у Верховній Раді АРК і про той досвід, який вони отримують. Він bsrt2 також запитав про плани інтернів на найближчі 10 років, на що інтерни розповіли про свої плани на майбутнє, причому як в професійному так і в особистому плані. Наостанок інтерни сфотографувалися з паном Бартоном і запросили його приїздити ще в травні наступного року, коли їх стажування буде підходити до кінця.

 
Розпочалося стажування 2012-2013 у Верховній Раді Автономної Республіки Крим PDF Друк e-mail
Понеділок, 29 жовтня 2012, 18:22

PA021208 Після успішної реалізації програми стажування у Верховній Раді Автономної Республіки Крим (ВР АРК) в 2010-2012 роках, ВР АРК за підтримки Програми сприяння парламенту USAID (ПСП II) продовжує цю ініціативу. 

Оголошення про набір учасників було зроблено у вересні. Інформація про можливість стажування була направлена кримським партнерам, розміщена на різних інформаційних веб-сайтах, форумах і соціальних мережах. 

Цього року 51 молода людина подала заявки на участь в програмі. Майже половина аплікантів дізналася про цю можливість з соціальних мереж. Прямий контакт зі студентськими організаціями по всьому Криму також виявився ефективним каналом комунікації.


За допомогою сліпого відбору 25 заявників від загальної кількості були відібрані для інтерв'ю в Раді. Наприкінці вересня керівники відділів секретаріату Верховної Ради АРК та представники ПСП II провели інтерв'ю для оцінки знань, навичок і прагнень аплікантів. Під час цього процесу ВР АРК і ПСП II дійшли згоди, що додаткові інтерни можуть бути прийняті на неповний робочий день на волонтерській основі.

 


Слідкуйте за повідомленнями:

  • Facebook: PDPII
  • Twitter: PDPII
  • YouTube: PDPukr
Програма сприяння Парламенту України (ПСП ІІ)