Розпочалося стажування 2012-2013 у Верховній Раді Автономної Республіки Крим PDF Друк e-mail
Понеділок, 29 жовтня 2012, 18:22

PA021208 Після успішної реалізації програми стажування у Верховній Раді Автономної Республіки Крим (ВР АРК) в 2010-2012 роках, ВР АРК за підтримки Програми сприяння парламенту USAID (ПСП II) продовжує цю ініціативу. 

Оголошення про набір учасників було зроблено у вересні. Інформація про можливість стажування була направлена кримським партнерам, розміщена на різних інформаційних веб-сайтах, форумах і соціальних мережах. 

Цього року 51 молода людина подала заявки на участь в програмі. Майже половина аплікантів дізналася про цю можливість з соціальних мереж. Прямий контакт зі студентськими організаціями по всьому Криму також виявився ефективним каналом комунікації.


За допомогою сліпого відбору 25 заявників від загальної кількості були відібрані для інтерв'ю в Раді. Наприкінці вересня керівники відділів секретаріату Верховної Ради АРК та представники ПСП II провели інтерв'ю для оцінки знань, навичок і прагнень аплікантів. Під час цього процесу ВР АРК і ПСП II дійшли згоди, що додаткові інтерни можуть бути прийняті на неповний робочий день на волонтерській основі.


Відбіркова комісія ВР АРК обрала 12 молодих людей - 10 на повний і 2 на неповний робочий день - на участь в програмі стажувань 2012-2013.  1-5 жовтня співробітники кримського офісу ПСП ІІ провели орієнтаційну сесію для новообраних інтернів, під час якої провели тренінги з ефективної роботи в команді, тренінги по структурі ВРУ та ВР АРК та особливості їх роботи та інше. 19_10_12_22


8 жовтня інтерни відправилися на свій перший робочий день у Раді, де вони зустрілися зі своїми керівниками та дізналися більше про свої обов'язки та завдання на найближчі 8 місяців.

19 жовтня відбулася зустріч інтернів із Заступником Голови ВР АРК Григорієм Іоффе. Під час зустрічі Г. Іоффе розповів інтернам про власний досвід в якості журналіста та політика. Інтерни мали можливість поставити питання по актуальних для них темах та подискутувати з паном Іоффе. Новина про цю зустріч доступна також на сайті ВР АРК -  http://www.rada.crimea.ua/news/19_10_12_2


Під час стажування кримський офіс ПСП II планує організовувати зустрічі  інтернів з кримськими політиками і активістами громадянського суспільства, а також проводити тренінги з ділового етикету, навичок публічних виступів, ділової української мови, лобіювання і т.д.
 

Слідкуйте за повідомленнями:

  • Facebook: PDPII
  • Twitter: PDPII
  • YouTube: PDPukr
Програма сприяння Парламенту України (ПСП ІІ)