Законотворчість: Практичні аспекти впровадження принципу рівних прав та можливостей жінок і чоловіків в діяльності Верховної Ради України, листопад, 2010 PDF Друк e-mail

cover-gender-yell Законотворчість: Практичні аспекти впровадження принципу рівних прав та можливостей жінок і чоловіків в діяльності Верховної Ради України, листопад, 2010. Загальна редакція і упорядкування О. І. Суслової.

Завантажити PDFsave

Ґендерний компонент є одним із складових діяльності Програми сприяння Парламенту II. ПСП ІІ працює над включенням ґендерної проблематики в усі ланки своєї співпраці з Верховною Радою. Головною метою цього компоненту є сприяння дотриманню принципів ґендерної рівності в усіх аспектах законодавчої роботи.

У цьому виданні містяться практичні рекомендації щодо реалізації принципу рівних прав та можливостей жінок і чоловіків в діяльності Верховної Ради України.

Розраховане на працівників Верховної Ради України, органів державної влади та органів місцевого самоврядування, політиків, науковців, студентів, широке коло громадськості.

Програма сприяння Парламенту ІІ висловлює подяку працівникам секретаріатів комітетів та інших структурних підрозділів Верховної Ради України за участь в обговоренні цієї публікації.

 

Слідкуйте за повідомленнями:

  • Facebook: PDPII
  • Twitter: PDPII
  • YouTube: PDPukr
Програма сприяння Парламенту України (ПСП ІІ)