Відкриття Європейського інформаційного центру у Верховній Раді України PDF Друк e-mail
Четвер, 14 липня 2011, 15:01

Сьогодні о 14.00 у Верховній Раді України відбулось урочисте відкриття Європейського інформаційного центру.

В урочистій Церемонії відкриття взяли участь: Володимир Литвин, Голова Верховної Ради України,Марія Юрікова, заступниця Голови Місії Делегації Європейського Союзу, Лаура Павлович, заступниця Директора офісу Демократії та врядування Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), Борис Тарасюк, Голова Комітету Верховної Ради з питань Європейської інтеграції, Дмитро Марков, заступник Керівника Апарату ВР, представники Апарату Верховної Ради України, працівники секретаріату Комітету ВР з питань європейської інтеграції, представники Адміністрації Президента, керівництво та фахівці Українсько-Європейського центру з питань законодавства, Програми сприяння Парламенту II та ін.

Європейський інформаційний центр у Верховній Раді України створений за ініціативи Комітету Верховної Ради України з питань європейської інтеграції, за підтримки Українсько-Європейського центру з питань законодавства (UEPLAC) - Етап V, що фінансується ЄС та Програми сприяння парламенту України (ПСП ІІ), Програми розвитку законотворчої політики, що фінансується USAID. Метою Інфоцентру є забезпечення постійного доступу до достовірної інформації щодо пов’язаних з ЄС питань, що сприятиме вчасній та належній реалізації процесу адаптації законодавства в Україні.

З вітальним словом до учасників заходу звернувся Голова ВР Володимир Литвин. Він привітав всіх присутніх з відкриттям Європейського інформаційного центру у Верховній Раді України, і наголосив, що це є значною та радісною подією, якою завершується робота 8 сесії Верховної Ради. Відкриття Європейського інформаційного Центру у ВР є " важливим практичним етапом у реалізації Верховною Радою України політики Європейської інтеграції нашої держави". Детальніше ознайомитись з виступом Голови Верховної Ради на вікритті Європейського інформаційного Центру можна на сайті Верховної Ради тут.

Марія Юрікова, заступниця Голови Місії Делегації Європейського Союзу та Лаура Павлович, заступниця Директора офісу Демократії та врядування Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), у свою чергу привітали учасників урочистої події та відмітили важливість відкриття Європейського Центру у Верховній Раді для роботи народних депутатів України, їх помічників-консультантів та Апарату ВР.

Борис Тарасюк, Голова Комітету Верховної Ради з питань Європейської інтеграції, відзначаючи необхідність існування такого Центру у Верховній Раді, подякував всім організаторам, які доклали зусиль до його створення і подальшої роботи: керівництву Верховної Ради України, Європейському Союзу, Агентству США з міжнародного розвитку (USAID), представникам Апарату ВР та працівникам Комітету Верховної Ради з питань Європейської інтеграції, Українсько-Європейському центру з питань законодавства та Програмі сприяння Парламенту II.

По закінченні урочистої церемонії відкриття, Борис Тарасюк, разом із працівниками секретаріату Комітету ВР з питань Європейської інтеграції, відвідали інформаційний центр у Верховній Раді України, розташований за адресою: вул.. Шовковична, 4, де з червня ц.р. ПСП II та UEPLAC проводять тренінги для народних депутатів України, їх помічників-консультантів та працівників Апарату ВР з ознайомлення та користування базами даних (Westlaw International, Hein Online, EBSCO Host, Beck-online EU Law module), підписаних Центром.

Інформація про відкриття Європейського Центру інформаційної підтримки Верховної Ради також розміщена в газеті «Голос України» за посиланням : http://www.golos.com.ua/Print.aspx?id=230830

Пропонуємо Вашій увазі відео та фото-підбірку про перші дні роботи Европейського Центру у Верховній Раді України:

 

 

 

Слідкуйте за повідомленнями:

  • Facebook: PDPII
  • Twitter: PDPII
  • YouTube: PDPukr
Програма сприяння Парламенту України (ПСП ІІ)