У Харкові пройшов семінар для голів громадських рад східних областей України PDF Друк e-mail
П'ятниця, 11 листопада 2011, 00:00

Захід був проведений Секретаріатом КМУ спільно з ПСП ІІ у партнерстві з НАДУ

kharkiv_site 11 листопада у Харкові на базі Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбувся семінар для голів громадських рад при райдержадміністраціях 5 областей: Харківської, Сумської, Донецької, Луганської та Полтавської. Організаторами семінару виступили  Секретаріат Кабінету Міністрів України спільно з Програмою сприяння парламенту ІІ за партнерської участі НАДУ. Він став продовженням низки навчальних заходів для представників дорадчо-консультативних органів при райдержадміністраціях, що вже відбулись раніше в містах Одесі та Львові відповідно для учасників з південних та західних регіонів країни.

 

У семінарі взяли участь близько 100 голів громадських рад. Їх було поінформовано, зокрема,  про заходи Уряду щодо сприяння розвитку громадянського суспільства, залучення громадськості до формування та реалізації державної політики. У свою чергу голови громадських рад мали змогу висловити своє бачення стосовно співпраці громадських рад з виконавчою владою, а також поділитись своїм досвідом такого співробітництва.

Учасників також ознайомили з важливими аспектами Закону України «Про доступ до публічної інформації».

Програма семінару  включала й тренінги з антикорупційного законодавства та проведення антикорупційної громадської експертизи й методики вирішення проблем у нормотворчій діяльності.

 

У заході взяли участь представники Департаменту інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів, Національного агентства України з питань державної служби, Програми сприяння парламенту ІІ, Харківського регіонального інституту державного управління та Національної академії державного управління при Президентові України.

kharkiv_site1 kharkiv_site2

 

Слідкуйте за повідомленнями:

  • Facebook: PDPII
  • Twitter: PDPII
  • YouTube: PDPukr
Програма сприяння Парламенту України (ПСП ІІ)