У Верховній Раді Автономної Республіки Крим відбувся круглий стіл на тему «Перспективи розвитку міжмуніципального співробітництва» PDF Друк e-mail
Четвер, 17 листопада 2011, 18:09

DSC_0016 17 листопада 2011 у Верховній Раді Автономної Республіки Крим відбувся круглий стіл на тему «Перспективи розвитку міжмуніципального співробітництва». Круглий стіл був організований ВР АРК спільно з Програмою сприяння Парламенту України. У круглому столі взяли участь депутати ВР АРК та їх помічники, представники Асоціації органів місцевого самоврядування АРК і Севастополя, представники районних рад та РДА Криму.

Круглий стіл відкрив депутат ВР АРК Єфим Фікс. У вступному слові Єфим Зіс'євич відзначив важливість IMG_4258 обговорюваної теми. Головним доповідачем круглого столу виступив Едуард Рахімкулов - заступник директора Програми сприяння Парламенту України. Під час круглого столу були обговорені такі питання як:

- Інституційні та правові передумови для розвитку міжмуніципального співробітництва в Україні;

- Досвід Європейських країн і рекомендації Ради Європи щодо розвитку міжмуніципального співробітництва

На завершення круглого столу учасники висловили своє бачення подальшого розвитку міжмуніципального співробітництва в різних регіонах Криму, а також поставили питання Е. Рахімкулову щодо досвіду інших регіонів і областей України в цьому аспекті. Більшість учасників круглого столу висловили свою зацікавленість у подальшому розвитку та імплементації міжмуніципального співробітництва на місцях.

 

 

 

Слідкуйте за повідомленнями:

  • Facebook: PDPII
  • Twitter: PDPII
  • YouTube: PDPukr
Програма сприяння Парламенту України (ПСП ІІ)