Продовження серії тренінгів по користуванню базою даних Westlaw у Європейському центрі інформаційної підтримки Верховної Ради України PDF Друк e-mail
П'ятниця, 18 листопада 2011, 18:43

P1190387 Програма сприяння парламенту (ПСП ІІ) спільно з Європейським центром інформаційної підтримки Верховної Ради України 17-18 листопада провела серію тренінгів по використанню бази даних Westlaw. Тренінги були розраховані, в першу чергу, на експертів, законодавців, помічників депутатів та інших співробітників Верховної Ради, які беруть участь у розробці законів.

Westlaw є досить насиченим, проте зручним у користуванні ресурсом, який містить тексти законів, законодавчих документів, дослідницьких та аналітичних матеріалів зі США, Великобританії, Європи та інших країн. Тренінг проводила Карін Джоунс, волонтерка Корпусу миру юрист за освітою та фахівець з проведення тренінгів щодо використання спеціалізованих баз даних, у минулому - співробітник компанії Westlaw.«Я думаю, це важливо щоб депутати та співробітники Верховної Ради мали доступ до інформації з інших країн, яку надає Westlaw», сказала Джонс. «Користувачі цієї бази матимуть доступ до інформаційних джерел, які можна використовувати для законотворчої чи аналітичної роботи».

P1190355 Учасники тренінгу відзначили доцільність і корисність отриманої інформації і зауважили, що навички по користуванню Westlaw суттєво полегшать їхню щоденну роботу з підготовки та аналізу законопроектів. Активно долучились до участі у тренінгу інтерни Програми Парламентського стажування, які працюють у комітетах Верховної Ради.

У центрі працюють консультанти – Валентина Ростопіра займається дослідженнями порівняльного законодавства та допомагає парламентарям, співробітникам комітетів та помічникам народних депутатів знаходити потрібні інформаційні ресурси та готувати матеріали по темам, що стосуються Угоди про асоціацію. Координати Європейського центру інформаційної підтримки Верховної Ради України вул. Шовковична 4, за телефоном 044-255-39-70 або за електронною адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

 

 

 

Слідкуйте за повідомленнями:

  • Facebook: PDPII
  • Twitter: PDPII
  • YouTube: PDPukr
Програма сприяння Парламенту України (ПСП ІІ)