Голова парламенту автономії Володимир Константинов підписав розпорядження про порядок проведення екскурсій в будівлі Верховної Ради Автономної Республіки Крим PDF Друк e-mail
Понеділок, 05 грудня 2011, 12:27

1 грудня 2011 року, голова Кримського парламенту - В. Константинов підписав розпорядження про порядок проведення екскурсії у Верховній Раді АРК. В розпорядженні зазначено, що екскурсії проводяться «з ціллю відкритості та прозорості діяльності представницького органу Республіки". ВР АРК в даний час відкрита для учнів шкіл та університетів, представників: підприємств, установ, організацій, об'єднань громадян, органів влади та місцевого самоврядування та ін.

 

На даний момент стажер ПСП ІІ- Єлизавета Глущенко проводить екскурсії кожен четвер, а також в інші дні. 3 1 жовтня 2011 року (початок стажування у ВР АРК 2011-2012) було проведено 9 екскурсій (школи і 1 університет) в яких взяли участь майже 200 відвідувачів.

 

Станом на 5 грудня, 27 екскурсії у ВР АРК було заплановано на 2011-2012 роки (в основному групи з ВНЗ) та додаткові екскурсії (не по четвергах) проводяться час від часу.

 

Новини про розпорядження на сайті ВР АРК дивіться тут.

 

Текст положення на сайті ВР АРК про порядок проведення екскурсій завантажити тут

 

 

 

Слідкуйте за повідомленнями:

  • Facebook: PDPII
  • Twitter: PDPII
  • YouTube: PDPukr
Програма сприяння Парламенту України (ПСП ІІ)