У Дніпропетровську відбувся семінар для представників громадських рад центральних та південно-східних регіонів України. PDF Друк e-mail
П'ятниця, 02 грудня 2011, 00:00

2 грудня у Дніпропетровську відбувся четвертий семінар із серії заходів для представників громадських рад при райдержадміністраціях, організований Секретаріатом Кабінету Міністрів України спільно із Програмою сприяння Парламенту ІІ. Захід відбувся на базі Дніпропетровського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України та зібрав представників чотирьох областей  України, а саме:  Кіровоградської, Черкаської, Запорізької та Дніпропетровської.

Під час проведення семінару близько 80 учасників могли ознайомитись із заходами Секретаріату КМУ, спрямованими на сприяння розвитку громадянського суспільства, залучення громадськості до формування та реалізації державної політики, а також забезпечення реалізації Закону України «Про доступ до публічної інформації», поставити представникам органів влади запитання та висловити свої застереження, коментарі та пропозиції щодо покращення такої роботи.

Навчальна частина семінару передбачала ознайомлення учасників із основними засадами та принципами антикорупційного законодавства, алгоритмом проведення  антикорупційної громадської експертизи, а також представлення методики вирішення проблем у нормотворчій діяльності.

У заході взяли участь представники Департаменту інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, Міністерства юстиції України, Управління внутрішньої політики Дніпропетвроської обласної деражвної адміністраці, Харківського регіонального інституту державного управління та Програми сприяння парламенту ІІ

 

Слідкуйте за повідомленнями:

  • Facebook: PDPII
  • Twitter: PDPII
  • YouTube: PDPukr
Програма сприяння Парламенту України (ПСП ІІ)