20 грудня 2011 року відбулося установче засідання Робочої групи з питань трансформації законодавства щодо утвердження рівних прав та можливостей жінок і чоловіків PDF Друк e-mail
Середа, 21 грудня 2011, 11:45

_007 Планується  привести українське законодавство у сфері рівних прав та можливостей жінок і чоловіків у відповідність до Конвенції ООН про ліквідацію всіх форм дискримінації щодо жінок, заключних рекомендацій Україні Комітету ООН по ліквідації всіх форм дискримінації щодо жінок, резолюцій Парламентської Асамблеї Ради Європи тощо.

Створення робочої групи було ініційовано Комітетом Верховної Ради України з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин.

Робочу групу очолила Голова підкомітету з міжнародно-правових питань та ґендерної політики народний депутат України Олена Федорівна Бондаренко.

_005 В зустрічі взяли участь: співголова міжфракційного депутатського об'єднання "Рівні можливості" народний депутат України Юлія Ковалевська, представниця Уповноваженого з прав людини, представники органів виконавчої влади, зокрема, Міністерства закордонних справ України, Міністерства соціальної політики, Міністерства юстиції України,  Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, Національного агентства з питань державної служби, представники секретаріатів комітетів Верховної Ради України та ґендерні експерти, представники громадських організацій. Програма сприяння Парламенту України буде надавати аналітичну та технічну підтримку роботі групи. В засіданні взяли участь координатор ґендерних програм Програми сприяння Парламенту України Олена Суслова та менеджер програм громадянського суспільства Марина Руденко.

Учасники та учасниці зустрічі були одностайні в тому, що питання законодавчого забезпечення ґендерної рівності є важливим напрямком державної політики і потребує злагоджених дій представників та представниць різних парламентських фракцій, органів виконавчої влади за обов’язкової участі громадських та міжнародних організацій.

Учасники зустрічі домовились, що робота групи має бути відкритою для інших комітетів Верховної Ради України, органів центральної виконавчої влади України, ґендерних експертів та громадських організацій.

Результатом діяльності роботи групи мають  бути проекти змін до існуючого законодавства у різних сферах забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків.

 

http://kompravlud.rada.gov.ua/kompravlud/control/uk/publish/article?art_id=46763&cat_id=45376

 

Слідкуйте за повідомленнями:

  • Facebook: PDPII
  • Twitter: PDPII
  • YouTube: PDPukr
Програма сприяння Парламенту України (ПСП ІІ)