ПСП ІІ спільно з Секретаріатом КМУ провели цикл семінарів для голів громадських рад при райдержадміністраціях України PDF Друк e-mail
Середа, 21 грудня 2011, 18:44

PC218059_1 21 грудня в Києві в Клубі Кабінету Міністрів України відбувся п’ятий заключний семінар для голів громадських рад при райдержадміністраціях України. Його учасниками стали 77 представників дорадчо-консультативних органів при районних державних адміністраціях Київської, Чернігівської, Хмельницької та Житомирської областей. Семінари були проведені спільно Програмою сприяння парламенту ІІ та Секретаріатом Кабінету Міністрів України.

 

PC218031_2 У семінарах, що відбулись з вересня по грудень 2011 року у навчальних заходах 5 міст України, взяли участь 414 представників громадських рад при райдержадміністраціях всіх областей та Автономної Республіки Крим.  Одним із завдань семінарів було поінформувати учасників, зокрема, про заходи уряду щодо залучення громадськості до формування та реалізації державної політики. У свою чергу голови громадських рад мали змогу висловити своє бачення стосовно співпраці громадських рад з виконавчою владою, поділитись своїм досвідом такого співробітництва та висловити пропозиції на майбутнє. Програма семінарів також включала теми щодо роз’яснень основних положень Закону України «Про доступ до публічної інформації», проведення антикорупційної громадської експертизи нормативно-правових актів та методики вирішення проблем громад.

 

У заходах взяли участь представники Департаменту PC218053_3 інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, Міністерства юстиції України, Національного агентства України з питань державної служби, Програми сприяння парламенту ІІ, Національної академії державного управління при Президентові України.

 

 

 

Слідкуйте за повідомленнями:

  • Facebook: PDPII
  • Twitter: PDPII
  • YouTube: PDPukr
Програма сприяння Парламенту України (ПСП ІІ)