ПСП ІІ провела тренінг з нових медіа та аспектів реалізації ЗУ „Про доступ до публічної інформації” для громадського активу Рівного PDF Друк e-mail
Середа, 14 грудня 2011, 18:21

DSC02837_1 14 грудня Програма сприяння парламенту ІІ провела для громадського активу міста Рівного семінар-тренінг з можливостей використання нових медіа та аспектів реалізації Закону України „Про доступ до публічної інформації”. Захід було організовано у партнерстві з Рівненською обласною державною бібліотекою за участі експертів з інформаційного менеджменту й комунікаційних технологій та державного управління.

Участь у семінарі-тренінгу взяли представники громадської ради при Рівненській обласні державній адміністрації, громадських організацій, що не входять до громадської ради, співробітники бібліотеки.

 

 

 

DSC02844_2

Учасників ознайомили з можливостями використання новітніх комунікаційних технологій у роботі організацій, зокрема, з трендами розвитку нових медіа, автоматичним інформуванням цільових аудиторій, генеруванням контенту, особливостями мережевого маркетингу, формуванням баз знань. Особливу вагу було звернено на практичні заняття щодо роботи з соціальними мережами, блогами, хмарними технологіями та знайомство з CRM-системами. DSC02843

Другу частину семінару-тренінгу було сфокусовано на застосуванні інструментарію для реалізаціїЗакону України „Про доступ до публічно інформації”. Серед іншого, йшлося, про сутність явища публічної інформації, обмеження доступу до публічної інформації, а також про відмінності запиту від звернення громадянина, умови, за яких може бути відмовлено в задоволенні запиту, порядок оскарження відмови та практичні вправи зі складання запиту на інформацію.

DSC02861_3

 

 

Слідкуйте за повідомленнями:

  • Facebook: PDPII
  • Twitter: PDPII
  • YouTube: PDPukr
Програма сприяння Парламенту України (ПСП ІІ)