ПСП ІІ взяла участь в роботі круглого столу “Забезпечення доступу до публічної інформації в контексті впровадження європейських стандартів відкритості та прозорості” PDF Друк e-mail
Середа, 08 лютого 2012, 18:47

IMG_0514_02082012 8 лютого представники Програми сприяння парламенту ІІ взяли участь у роботі круглого столу “Забезпечення доступу до публічної інформації в контексті впровадження європейських стандартів відкритості та прозорості”. Захід був організований Національною академією державного управління при Президентові України в режимі відеоконференцзв’язку з регіональними інститутами. В обговоренні також взяли участь народні депутати, представники Адміністрації Президента України, Секретаріату Кабінету Міністрів України, Міністерства юстиції України, Державного комітету телебачення і радіомовлення, інших органів законодавчої та виконавчої влади України, науковці, представники громадських організацій і засобів масової інформації.

Під час круглого столу було обговорено особливості забезпечення організації доступу до публічної IMG_0518_02082012 інформації в органах державної влади України, міжнародну практику у цій сфері, можливості вдосконалення роботи органів влади з виконання закону. Доповідачі, зокрема, звернули увагу на необхідність приведення законодавства у відповідність до зазначеного вище закону, ухвалення низки підзаконних актів, потребу у підготовці методичних рекомендацій та інструкцій для держслужбовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування, а також на посилення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед громадськості.

Учасників заходу також було запрошено долучитися до реалізації проекту «Спільнота практиків виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації», що впроваджується спільно Держкомтелерадіо та ПСП ІІ. Йдеться про Інтернет-платформу, яка об’єднає у професійну мережу представників органів влади, відповідальних за забезпечення доступу до публічної інформації.

 

 

 

Слідкуйте за повідомленнями:

  • Facebook: PDPII
  • Twitter: PDPII
  • YouTube: PDPukr
Програма сприяння Парламенту України (ПСП ІІ)