1 лютого 2012 року відбулась зустріч представників ПСП II з віце-президентом та керівниками підрозділів НАДУ PDF Друк e-mail
П'ятниця, 10 лютого 2012, 11:19

Робоча зустріч із міжнародними партнерами (Матеріал з сайту Націонльної академії державного управління при Президентові України)

1 лютого 2012 року віце-президент Національної академії Андрій Попок, начальник відділу забезпечення зв'язків з громадськістю Світлана Горбатюк та заступник начальника управління міжнародних зв'язків Петро Крайнік, зустрілися із представниками Програми сприяння Парламенту ІІ в Україні - менеджером у зв'язках з органами виконавчої влади Денисом Базілевичем та консультантом зі зв'язків уряду з громадянським суспільством Наталею Жугай.

Андрій Андрійович подякував представникам міжнародного проекту за співпрацю з Національною академією. "Співпраця між Національною академією та Програмою сприяння Парламенту ІІ в Україні щодо реалізації спільних проектів, спрямованих на вдосконалення системи підготовки державних службовців, є активною й результативною", - резюмував віце-президент.

Сторони обговорили подальшу співпрацю щодо проведення спільних заходів з питань доступу до публічної інформації.

Довідково: Програма сприяння Парламенту II: Програма розвитку Законотворчої політики України (ПСП- II) надає технічну та консультативну підтримку українському парламенту з метою просування ефективніших демократичних змін у парламенті та покращення взаємодії між законодавчою та виконавчою гілками влади. ПСП-II зосереджена на вдосконаленні законодавчої політики у законодавчому та виконавчих органах влади.

 

 

 

Слідкуйте за повідомленнями:

  • Facebook: PDPII
  • Twitter: PDPII
  • YouTube: PDPukr
Програма сприяння Парламенту України (ПСП ІІ)