У Верховній Раді України відбулась презентація та обговорення результатів опитування працівників секретаріатів комітетів Верховної Ради України та структурних підрозділів Апарату щодо виконання Закону України "Про доступ до публічної інформації" PDF Друк e-mail
Четвер, 01 березня 2012, 13:58

P3018343 1 березня 2012 року у Верховній Раді України  за адресою вул. Грушевського, 18/2, к.12 відбулась презентація та обговорення Аналітичного звіту «Організація секретаріатами комітетів, парламентськими фракціями, та структурними підрозділами Апарату Верховної Ради України роботи щодо забезпечення виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації».

Аналітичний звіт підготовлено Київським міжнародним інститутом соціології (КМІС) на замовлення Програми сприяння Парламенту II.

На презентації звіту були присутні та взяли участь в обговоренні його результатів заступник керівника P3018365 Апарату ВР, завідувачі секретаріатів комітетів, керівники структурних підрозділів Апарату ВР, працівники секретаріатів комітетів та структурних підрозділів Апарату ВР, представники ПСП II та КМІС.

Завантажити PDF-file «Аналітичного звіту»application-pdf-

Завантажити «Розгляд звернень громадян та задоволення запитів на інформацію. Порівняльний аналіз». Видання підготовлено Управлінням забезпечення доступу до публічної інформації Департаменту інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України; друк видання здійснено на замовлення Секретаріату Кабінету Міністрів України за підтримки Програми сприяння Парламенту II у жовтні 2011 року.

 

 

 

Слідкуйте за повідомленнями:

  • Facebook: PDPII
  • Twitter: PDPII
  • YouTube: PDPukr
Програма сприяння Парламенту України (ПСП ІІ)