Доступ до публічної інформації – нові можливості для громад PDF Друк e-mail
Вівторок, 20 березня 2012, 19:18

05 20 березня 2012 р. в IREX відбувся семінар-тренінг для випускників програм MUSKIE та UGRAD

20 березня Програма сприяння парламенту ІІ спільно з Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX) організували семінар-тренінг для випускників Програми стипендій імені Едмунда С. Маскі (MUSKIE) та Програми обміну для студентів UGRAD під назвою «Доступ до публічної інформації - нові можливості для громад». У заході взяли участь народний депутат України, член комітету Верховної Ради України з питань свободи слова та інформації Андрій Шевченко, завідувач сектору доступу до публічної інформації відділу забезпечення зв’язків з громадськістю НАДУ при Президентові України Тетяна Горецька, а також представники інститутів громадянського суспільства, випускники Програми MUSKIE, Єлізавета Алексєєва, провідний юрисконсульт Міжнародної благодійної організації «Екологія-право-людина» та голова Східноукраїнського центру громадських ініціатив Володимир Щербаченко.

02 Учасників ознайомили з історією ухвалення Закону України «Про доступ до публічної інформації»,практикою його застосування. Особливу увагу було звернуто на положення Закону, що стосуються обмеження доступу до публічної інформації. Окрема секція тренінгу була приурочена темі втаємничення генеральних планів міст та можливостям вирішення цією проблеми.

 

Аудиторії було надано можливість не лише ознайомитись 06 з теорією стосовно реалізації права на доступ до публічної інформації, передбаченого згаданим законом, а й практично повправлятись у складанні запитів, а також спробувати себе у ролі органу влади, який має задовольнити або відмовити запитувачу, а також у ролі органу прокуратури або суду, який має ухвалити рішення стосовно можливого оскарження відмови у наданні публічної інформації.

 

 

 

Слідкуйте за повідомленнями:

  • Facebook: PDPII
  • Twitter: PDPII
  • YouTube: PDPukr
Програма сприяння Парламенту України (ПСП ІІ)