26-28 квітня ПСП ІІ провела тренінги для представників Центру законодавчих ініціатив ВР АРК PDF Друк e-mail
Субота, 28 квітня 2012, 18:42

_DSC0120 26-28 квітня ПСП ІІ провела тренінги на тему «Використання сучасних методик розробки та аналізу законопроектів» та «Інститути лобіювання та адвокаті: поняття, механізми функціонування» для представників Центру законодавчих ініціатив ВР АРК, до якого входять представники Секретаріату ВР АРК, Головного управління юстиції Міністерства юстиції в АРК, наукових установ, Ради міністрів АРК.

 

 

Під час тренінгу «Використання сучасних методик розробки та аналізу законопроектів» учасники _DSC0394 ознайомилися з інституціональною теорію та методикою вирішення соціальних проблем як керівництвом для розвитку законодавчої політики та законопроектування. Ця методика була розроблена фахівцями Бостонського університету, а згодом була доопрацьована Міжнародним консорціумом із права та розвитку (ICLAD), який має досвід викладання цієї методики у 50 країнах. Експерт з правових питань ПСП ІІ Тетяна Фулей адаптувала методику до українських реалій, завдяки чому теоретична частина тренінгу набула наглядно-практичного характеру і будується на прикладах вітчизняної практики законотворення. Учасники дізналися, чим інституціональна теорія та методика вирішення соціальних (суспільних) проблем відрізняються від інших актуальних підходів до законопроектування та аналізу державної політики, та як ці відмінності впливають на природу виробленого законодавства та його ефективність.

_DSC0410 Під час тренінгу на тему Інститути лобіювання та адвокаті: поняття, механізми функціонування» учасники та учасниці ознайомились, зокрема, зі світовою практикою лобіювання та адвокації а також перспективами закріплення та розвитку цих інституцій в Україні.

Учасники та учасниці мали можливість закріпити отримані під час тренінгів знання шляхом вирішення практичних вправ та завдань під час роботи в малих групах.

Тренінг «Використання сучасних методик розробки та аналізу законопроектів провела експерт з правових питань ПСП ІІ Тетяна Фулей, тренінг «Інститути лобіювання та адвокаті: поняття, механізми функціонування» провів менеджер у зв’язках з органами виконавчої влади Денис Базілевич.

 

 

 

Слідкуйте за повідомленнями:

  • Facebook: PDPII
  • Twitter: PDPII
  • YouTube: PDPukr
Програма сприяння Парламенту України (ПСП ІІ)