У Клубі КМУ відбувся круглий стіл з питань поліпшення взаємодії влади та науковців PDF Друк e-mail
Четвер, 24 травня 2012, 19:00

GOL_4615 24 травня цього року в Києві, в Клубі Кабінету Міністрів України відбувся круглий стіл на тему «Науковий світ та влада: міждисциплінарний полілог». Захід був організований з нагоди виходу другого числа збірника «Комунікація», що видається Секретаріатом КМУ за підтримки ПСП ІІ, та мав на меті посприяти поліпшенню взаємодії органів влади та наукових установ задля більш ефективного залучення наукового потенціалу під час формування та реалізації державної політики.

 

Упродовж дискусії було обговорено стан та проблеми взаємодії між органами влади та науковими Copy_of_GOL_4804 установами в Україні, стратегічні завдання такої співпраці та можливості її поліпшення. Присутній на засіданні круглого столу Директор Інституту публічного врядування імені Джона Ґленна Університету штату Огайо, виконавчий директор Програми сприяння парламенту ІІ Чарльз Вайз у свою чергу розповів про систему взаємодії органів влади та наукових установ у Сполучених Штатах Америки.

 

Учасники круглого столу висловили пропозиції зокрема щодо посилення ролі науково-експертних рад, створених при центральних органах виконавчої влади, Урядового контактного центру як комунікатора між органами влади та науковою громадськістю з питань формування державної політики.

 

Круглий стіл був організований спільно Секретаріатом КМУ, Державною установою «Урядовий контактний центр» та Програмою сприяння парламенту ІІ. Участь у дискусії взяли заступник Керівника Секретаріату Кабінету Міністрів України Юрій Авксентьєв, радник, спеціальний уповноважений Прем’єр-міністра України Анатолій Толстоухов, директор Інституту публічного врядування ім. Джона Ґленна (США) Чарльз Вайз, науковці, представники центральних органів виконавчої влади, державної установи «Урядовий контактний центр», Програми сприяння парламенту II.

 

Дивіться також інформацію про висвітлення цього заходу на сайті Центру адаптації держслужби до стандартів ЄС: ПРЕДСТАВНИЦЯ ЦЕНТРУ АДАПТАЦІЇ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ ДО СТАНДАРТІВ ЄВРОПЕЙСЬКОГО СОЮЗУ ВЗЯЛА УЧАСТЬ У КРУГЛОМУ СТОЛІ «НАУКОВИЙ СВІТ ТА ВЛАДА: МІЖДИСЦИПЛІНАРНИЙ ПОЛІЛОГ»

 

Також, інформацію про захід можна продивитись на сайтах:

Газета «Урядовий кур’єр»,

Національна радіокомпанія України

Український науково-дослідний інститут цивільного захисту

 

 

 

Слідкуйте за повідомленнями:

  • Facebook: PDPII
  • Twitter: PDPII
  • YouTube: PDPukr
Програма сприяння Парламенту України (ПСП ІІ)