Завершилося стажування 2011-2012 у ВР АРК PDF Друк e-mail
П'ятниця, 08 червня 2012, 15:36

krym_interns_2012_1 В кримському парламенті підвели підсумки другого року парламентського стажування інтернів, що проводиться за сприяння Програми сприяння Парламенту II у Верховній Раді автономії.

За словами Володимира Константинова, подібні стажування - хороший стимул для молоді, яка бажає проявити себе. Це можливість познайомитися з роботою представницького органу автономії, взяти безпосередню участь в його роботі, відчути свою причетність до процесі що відбуваються в республіці.

«Ви змогли не лише отримати масу нової корисної інформації, придбати певний професійний і життєвий досвід, але і зробити для себе висновок - чи хочете ви присвятити свою подальшу долю роботі в органах влади», - зазначив спікер кримського парламенту.

В.Константинов відзначив високий інтелектуальний рівень інтернів: «Всі ви продемонстрували свою цілеспрямованість, активну позицію, ініціативність, бажання досягти високих результатів у професійній та громадській діяльності».

Голова Постійної комісії Верховної Ради Криму Костянтин Бахарєв зазначив, що стажування є шансом для молодих кримчанам долучитися до практичної «школи парламентаризму», та дало старт для участі в економічних, політичних і культурних перетвореннях, що проводяться державою.

У свою чергу учасники парламентського стажування подякували керівництву кримського парламенту, співробітникам структурних підрозділів апарату за надану можливість отримати свій перший досвід роботи в органах влади і визначитися з подальшими планами. Важливим є і те, що частина з них вже зараз включені до кадрового резерву Секретаріату Верховної Ради автономії.

krym_interns_2012_2

 

Слідкуйте за повідомленнями:

  • Facebook: PDPII
  • Twitter: PDPII
  • YouTube: PDPukr
Програма сприяння Парламенту України (ПСП ІІ)