За сприяння ПСП ІІ проведено семінар з організації доступу до публічної інформації для представників центральних органів виконавчої влади PDF Друк e-mail
П'ятниця, 15 червня 2012, 09:38

kabmin_club_7 13 червня в Клубі Кабінету Міністрів України відбувся семінар для керівників спеціальних структурних підрозділів або посадових осіб центральних органів виконавчої влади, відповідальних за організацію доступу до публічної інформації. Захід був організований Секретаріатом Кабінету Міністрів України за сприяння ПСП ІІ.

 

Участь у семінарі взяли експерти з питань виконання Закону Секретаріату Кабінету Міністрів, Адміністрації Президента України, Держкомтелерадіо, Міністерства юстиції, СБУ, Державної архівної служби України, Державної служби з питань захисту персональних даних, а також незалежний юрист, співавтор науково-практичного коментаря до Закону України «Про доступ до публічної інформації» Дмитро Котляр, фахівець з комунікативних технологій Ірина Золотаревич та представники Програми сприяння парламенту ІІ.

 

Під час семінару учасників ознайомили з останніми даними моніторингу з питань виконання Закону органами виконавчої влади, аналізом законодавства про доступ до публічної інформації, основами комунікацій з цільовими групами. Окрему увагу було приділено проблемним питанням законодавства про доступ до публічної інформації. Також присутні мали змогу обговорити конкретні робочі ситуації стосовно роботи з запитами та отримати рекомендації експертів.

 

Продовжити цю роботу учасники також зможуть за допомогою Інтернет-платформи «Спільнота практиків виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації». Згаданий проект створений спільно Держкомтелерадіо та Програмою сприяння парламенту ІІ за участю згаданих вище експертів Адміністрації Президента України, Секретаріату Кабінету Міністрів України, Держкомтелерадіо та інших центральних органів виконавчої влади. Проект працює як професійна мережа для посадових осіб органів виконавчої влади, відповідальних за організацію доступу до публічної інформації. Учасники спільноти мають можливість обмінюватись досвідом, отримувати новини стосовно законодавства про доступ до публічної інформації, а також ставити питання експертам щодо конкретних робочих ситуацій, що стосуються виконання Закону.

 

22-23 червня цього року такий семінар заплановано провести для представників місцевих органів виконавчої влади.

kabmin_club_1 kabmin_club_2 kabmin_club_3 kabmin_club_6

 

Слідкуйте за повідомленнями:

  • Facebook: PDPII
  • Twitter: PDPII
  • YouTube: PDPukr
Програма сприяння Парламенту України (ПСП ІІ)