11-12 червня експерти Програми сприяння Парламенту ІІ провели тренінг для тренерів “Розробка нормативно-правових актів відповідно до методики вирішення проблем” PDF Друк e-mail
Вівторок, 12 червня 2012, 00:00

PSM 11-12 червня експерти Програми сприяння Парламенту ІІ провели тренінг для тренерів “Розробка нормативно-правових актів відповідно до методики вирішення проблем”. Учасниками заходу стали близько 30 осіб: працівники апарату Верховної Ради України та Верховної Ради Автономної Республіки Крим, викладачі Національної академії державного управління при Президентові України, представники громадських організацій та інші зацікавлені особи.

 

Тренерами виступали розробники методики - експерт з правових питань Програми сприяння Парламенту України ІІ Тетяна Фулей і директор Міжнародного консорціуму права і розвитку (International Consortium for Law and Development) Лора Лукас.

 

Під час семінару учасники ділились власним досвідом імплементації методики в своїх організаціях, з’ясовували основні проблеми, котрі виникають під час проведення навчальних заходів, шукали способи покращення методики викладання. Найактивніші мали змогу відчути себе тренерами та провести деякі вправи.

Усі присутні отримали посібник «Розробка проектів нормативно-правових актів відповідно до методики вирішення проблем», який був підготовлений працівниками ПСП ІІ спеціально для цього заходу. Електронна версія посібника доступна на сайті.

 

Лора Лукас, яка працює за цією методикою більше ніж у 20 країнах, була приємно вражена вдалим застосуванням інструментарію українськими експертами. Наприкінці тренінгу вона зауважила, що "у Києві відбулася одна з найбільш жвавих дискусій, на якій вдалося побувати».

 

По завершенні тренінгу учасники подякували організаторам заходу та запевнили, що будуть і надалі використовувати цю методику для навчальних цілей та в практичній діяльності.

 

 

Слідкуйте за повідомленнями:

  • Facebook: PDPII
  • Twitter: PDPII
  • YouTube: PDPukr
Програма сприяння Парламенту України (ПСП ІІ)