В Одесі пройшов семінар-практикум з питань організації доступу до публічної інформації в місцевих органах виконавчої влади PDF Друк e-mail
Субота, 23 червня 2012, 19:57

P6229184 22-23 червня цього року в місті Одесі на базі Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України було проведено семінар-практикум щодо організації доступу до публічної інформації. У заході взяли участь керівники відповідних спеціальних структурних підрозділів та посадові особи місцевих органів виконавчої влади, експерти Адміністрації Президента України, Секретаріату Кабінету Міністрів України, Держкомтелерадіо, Служби безпеки України, Державної архівної служби України, Державної служби з питань захисту персональних даних. Семінар був організований Секретаріатом Кабінету Міністрів України за сприяння Програми сприяння парламенту ІІ.

 

Під час семінару експерти приділили значну увагу аналізу законодавства у сфері забезпечення P6239220 доступу до публічної інформації, захисту персональних даних, проблемним питанням виконання Закону. Окрема частина заходу була приурочена обговоренню й аналізу конкретних робочих ситуацій з організації доступу до публічної інформації. Також учасники висловили свої пропозиції експертам щодо вдосконалення нормативно-правової бази, уніфікації організаційної структури профільних підрозділів обласних адміністрацій тощо.

 

Тематичне наповнення семінару-практикуму було сформовано за результатами опитування спеціальних підрозділів та відповідальних за організацію доступу до публічної інформації посадових осіб центральних та місцевих органів виконавчої влади.

 

 

 

 

 

 

Слідкуйте за повідомленнями:

  • Facebook: PDPII
  • Twitter: PDPII
  • YouTube: PDPukr
Програма сприяння Парламенту України (ПСП ІІ)