ЗАСТУПНИК КЕРІВНИКА АПАРАТУ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ ДМИТРО МАРКОВ ТА ПОВІРЕНИЙ У СПРАВАХ СПОЛУЧЕНИХ ШТАТІВ В УКРАЇНІ ЕРІК ШУЛЬЦ НАГОРОДИЛИ СЕРТИФІКАТАМИ 17ий ВИПУСК ІНТЕРНІВ ПАРЛАМЕНТСЬКОГО СТАЖУВАННЯ PDF Друк e-mail
Четвер, 12 липня 2012, 15:07

interns_graduation_2012 Київ, Україна (12 липня, 2012р.) – Цього року 87 молодих українців отримали сертифікати за участь у Програмі стажування. Сертифікати вручали під час урочистої церемонії Заступник Керівника Апарату Верховної Ради України Дмитро Марков та Повірений у Справах Сполучених Штатів Ерік Шульц. Цей рік стажування став 17-им роком діяльності Програми парламентського в Україні та четвертим роком діяльності Програми стажування у центральних органах виконавчої влади України, які здійснюються за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

«Сполучені Штати горді своєю підтримкою Програми стажування у Верховній Раді України та центральних органах виконавчої влади за підтримки USAID через Програму сприяння Парламенту. Завдяки тривалій співпраці з Верховною Радою України та ГО «Ліга інтернів», ця Програма продовжує надавати унікальну можливість для молодих людей брати участь у щоденних можливостях та викликах демократичного процесу прийняття рішень України», зазначив у своїй промові Повірений у Справах Сполучених Штатів Ерік Шульц.

Директор Асоціації випускників Програми «Ліга інтернів», учасник Програми стажування у 2009-2010 рр. Валерія Собакар також привітала інтернів і висловила подяку уряду Сполучених Штатів, Агентству США з міжнародного розвитку та Апарату Верховної Ради України за підтримку Програми стажування протягом 17-ти років.

Протягом восьми місяців студенти та випускники практично з усіх  регіонів України працювали в 28 парламентських комітетах та структурних підрозділах Апарату Верховної Ради, а також п’яти міністерствах України та одній державній агенції. У ході стажування, інтерни брали участь у розробці законів, організації комітетських слухань, засіданнях комітетів та круглих столів, вивчали такі предмети, як аналіз державної політики,  ґендерний аналіз політики, регламентні процедури, законодавчий процес, теорія права, та ін. Також щотижня стажери  зустрічались з провідними українськими політичними та громадськими діячами, вітчизняними та зарубіжними експертами. Щороку близько половини випускників Програми продовжують свою кар'єру в органах державної влади, дехто приєднується до працівників Верховної Ради України.

 

Слідкуйте за повідомленнями:

  • Facebook: PDPII
  • Twitter: PDPII
  • YouTube: PDPukr
Програма сприяння Парламенту України (ПСП ІІ)