ПСП II взяла участь в Інформаційному Ярмарку, присвяченому 20-тій річниці діяльності USAID в Україні PDF Друк e-mail
Вівторок, 02 жовтня 2012, 19:54

8048346136_d0b12d2b64_2 2 жовтня ц. р. Програма сприяння Парламенту II взяла участь в Інформаційному Ярмарку, присвяченому 20-тій річниці діяльності USAID в Україні, на якому проекти USAID презентували основні здобутки та результати своєї роботи. Ярмарок відвідало понад 300 учасників, серед яких працівники Посольства Сполучених Штатів Америки, українські високопосадовці, представники проектів USAID, неурядових організацій та засобів масової інформаціі, партнери USAID.

ПСП II представила гостям та відвідувачам інформаційного Ярмарку свої найкращі досягнення за 18 років діяльності в Україні підбіркою різноманітних публікацій, що охоплюють широке коло питань, відповідно до основних напрямів діяльності і які підготовлені фахівцями Програми та/або за її сприяння, та яскравим фото-колажем найцікавіших та значних заходів та подій, що організувала ПСП II протягом цих років.

8048372190_b52401fa3b_o_1 Під час урочистостого прийняття з нагоди 20-річного ювілею та відкриття нового офісу Регіональної місії Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) в Україні, Білорусі та Молдові гостей та учасників Ярмарку привітали: Посол США в Україні Джон Теффт, Директор місії агентства США в Україні, Білорусі та Молдові Джед Бартон, заступниця адміністратора Бюро Європи та Євразії USAID Пейдж Елекзендер, віце-прем’єр, міністр охорони здоров’я в Україні Раїса Богатирьова, Марина Ставнійчук, радник президента України, Олександр Попов, голова КМДА.

Продивитись більше фото з події можна тут

 

 

 

Слідкуйте за повідомленнями:

  • Facebook: PDPII
  • Twitter: PDPII
  • YouTube: PDPukr
Програма сприяння Парламенту України (ПСП ІІ)