Комітет ВР з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин у співпраці з ПСП ІІ провів «круглий стіл» під час якого обговорювались питання забезпечення прав та можливостей сільських жінок в Україні PDF Друк e-mail
Вівторок, 18 вересня 2012, 18:11

untitled 18 вересня Комітет ВР з питань прав людини, національних меншин та міжнаціональних відносин у співпраці з ПСП ІІ провів круглий стіл на тему: «Ситуація у сфері забезпечення прав та можливостей сільських жінок в Україні». У заході взяли участь народні депутати, представники міністерств та відомств, іноземних представництв, громадських організацій. Завдяки поширенню інформації про захід через Мережу пунктів доступу громадян а також спільноту учасників тренінгів, які проводились ПСП ІІ, у круглому столі взяли участь 38 сільських жінок – керівниці сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів, вчителі, сільські голови.

Під час круглого столу обговорювались питання стану виконання положень Конвенції ООН «Про ліквідацію всіх форм дискримінації щодо жінок» стосовно сільських жінок, ситуація у сфері медичного, соціального забезпечення жінок на селі, їх освіти, працевлаштування, оплати праці, економічного розвитку та ін.

 

 

 

Слідкуйте за повідомленнями:

  • Facebook: PDPII
  • Twitter: PDPII
  • YouTube: PDPukr
Програма сприяння Парламенту України (ПСП ІІ)