У Верховній Раді відбувся семінар на тему: "Досвід роботи апаратів парламентів країн Східної Європи та СНД" PDF Друк e-mail
Четвер, 27 вересня 2012, 19:44

P9279553 27 вересня Апарат ВР у співпраці з Програмою сприяння Парламенту ІІ та Вестмінстерською фундацією за демократію провів підсумковий семінар на тему: "Досвід роботи апаратів парламентів країн Східної Європи та СНД", на якому працівники Апарату презентувати результати ознайомчих візитів до парламентів інших країн, які було здійснено у 2011-2012 рр. за підтримки ПСП ІІ та Вестмінстерської фундації за демократію. У заході взяли участь керівництво Апарату ВР, працівники секретаріатів комітетів та структурних підрозділів Апарату ВР.

Ознайомчі візити до парламентів країн Східної Європи та СНД, які було підтримано ПСП ІІ, було здійснено в рамках Конкурсу, який започаткувала ПСП ІІ спільно з Апаратом Верховної Ради в рамках своєї діяльності щодо розвитку професійної та організаційної спроможності Апарату Верховної Ради України. В рамках Конкурсу, було підтримано окремі ініціативи працівників секретаріатів парламентських комітетів та структурних підрозділів Апарату, що спрямовані на їх професійне зростання та досягнення більш ефективних результатів діяльності відповідних підрозділів. Серед таких ініціатив, зокрема, були ознайомчі робочі візити до суміжних парламентських підрозділів парламентів країн Східної Європи та СНД, які здійснили працівники секретаріатів комітетів та структурних підрозділів Апарату ВР у 2010-2012 р.р. Переможці Конкурсу, які здійснили ознайомчі візити 2010 року, презентували результати своїх ознайомчих поїздок а також відповідні пропозиції щодо оптимізації роботи структурних підрозділів Апарату Верховної Ради під час семінару на тему «Шляхи вдосконалення роботи Апарату Верховної Ради України – пріоритетні кроки», який проводив Комітет Верховної Ради з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради 23 листопада 2010 року.

Очікується, що учасники Конкурсу впровадять позитивний досвід, отриманий під час ознайомчих візитів, в діяльність відповідного підрозділу Апарату Верховної Ради чи секретаріату комітету.

 

 

 

Слідкуйте за повідомленнями:

  • Facebook: PDPII
  • Twitter: PDPII
  • YouTube: PDPukr
Програма сприяння Парламенту України (ПСП ІІ)