ЗАСТУПНИК КЕРІВНИКА АПАРАТУ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ ВОЛОДИМИР ЯЛОВИЙ ТА НАДЗВИЧАЙНИЙ І ПОВНОВАЖНИЙ ПОСОЛ США В УКРАЇНІ ДЖОН ТЕФФТ ПРИВІТАЛИ ІНТЕРНІВ ПРОГРАМИ СТАЖУВАННЯ У ВЕРХОВНІЙ РАДІ УКРАЇНИ ТА ЦЕНТРАЛЬНИХ ОРГАНАХ ВИКОНАВЧОЇ ВЛАДИ У 2012-2013 РР. PDF Друк e-mail
Четвер, 15 листопада 2012, 16:33

Прес-реліз

ЗАСТУПНИК КЕРІВНИКА АПАРАТУ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ ВОЛОДИМИР ЯЛОВИЙ ТА НАДЗВИЧАЙНИЙ І ПОВНОВАЖНИЙ ПОСОЛ США В УКРАЇНІ ДЖОН ТЕФФТ ПРИВІТАЛИ ІНТЕРНІВ ПРОГРАМИ СТАЖУВАННЯ У ВЕРХОВНІЙ РАДІ УКРАЇНИ ТА ЦЕНТРАЛЬНИХ ОРГАНАХ ВИКОНАВЧОЇ ВЛАДИ У 2012-2013 РР.

Photo_USAID Київ, Україна (15 листопада, 2012 р.) – Заступник Керівника Апарату Верховної Ради України Володимир Яловий та Надзвичайний і Повноважний Посол Сполучених Штатів Америки в Україні Джон Теффт сьогодні привітали 115 молодих українців, які пройшли суворий конкурсний відбір і стали учасниками Програми стажування у Верховній Раді України та центральних органах виконавчої влади України, які здійснюються за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Цей рік стажування стане 18-им роком діяльності Програми парламентського стажування в Україні та 5-им роком діяльності Програми стажування у центральних органах виконавчої влади України.

Посол Джон Теффт та Володимир Яловий у свої зверненнях до інтернів наголосили на тих важливих внесках у розвиток парламентських та виконавчих інституцій, які мають здійснити під стажування молоді талановиті учасники та учасниці Програми. Також під час стажування важливим є пам’ятати про відповідальність і підзвітність у здійсненні законотворчого процесу, розробці та реалізації державної політики.

Виконавчий директор Асоціації випускників Програми ГО «Ліга інтернів», випускниця Програми Валерія Сабокар також привітала інтернів і висловила подяку уряду Сполучених Штатів, Агентству США з міжнародного розвитку, Апарату Верховної Ради України та органам виконавчої влади за підтримку Програми стажування протягом попередніх 18-ти років її існування.

Протягом восьми місяців студенти та випускники практично з усіх регіонів України працюватимуть у парламентських комітетах та структурних підрозділах Апарату Верховної Ради, а також виконавчій гілці влади. У ході стажування, інтерни братимуть участь у розробці законів, організації комітетських слухань, засіданнях комітетів та круглих столів, вивчатимуть такі предмети, як аналіз державної політики, ґендерний аналіз політики, регламентні процедури, законодавчий процес, теорія права, та ін. Також щотижня у рамках Форуму молодіжного лідерства інтерни будуть зустрічатися з провідними українськими політичними та громадськими діячами, вітчизняними та зарубіжними експертами. Щороку більше третини випускників Програми продовжують свою кар'єру в органах державної влади, дехто приєднується до працівників Верховної Ради України.

 

Історія успіху: Програма стажування у Верховній Раді України розпочалась у липні 1995 року за спільної ініціативи Асоціації колишніх членів Конгресу США і Верховної Ради України за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). З 2000 року адміністрування Програми стажування перейшло до Програми сприяння Парламенту України університету Індіани, а з вересня 2008 року – до Програми розвитку законотворчої політики (ПСП ІІ), яка здійснюється університетом штату Огайо за контрактом з університетом штату Індіана і фінансується USAID.

Протягом 17-ти років діяльності Програми її учасниками стало 1199 молодих спеціалістів, котрі пройшли стажування у комітетах та управліннях Верховної Ради України та у виконавчій гілці влади. Щороку більше третини випускників Програми залишаються працювати у Верховній Раді, інших органах державної влади України та місцевих органах влади; близько четвертої частини працюють в комерційних та міжнародних організаціях, інші – працюють у сфері розвитку громадянського суспільства (громадські організації, дослідницькі інституції, засоби масової інформації) або продовжують навчання. Програма розширює знання громадськості про процес законотворення та прийняття рішень в органах влади, а також відкриває двері до політики та державної служби молодим фахівцям.

З метою забезпечення діяльності Програми, у 2009 році було створено Асоціацію випускників Програми ГО «Ліга інтернів», яка опікується розвитком Програми, її адмініструванням, посиленням співпраці між випускниками після стажування, пошуком нових фінансових джерел підтримки Програми. Асоціацією випускників Програми ГО «Ліга інтернів» залучено кошти на підтримку 21 інтерна на 2012-2013 роки.

 

Контактна особа: Валерія Собакар, Директор ГО «Ліга інтернів»

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , 0994338555

Завантажити файл "Прес-реліз" word

 

 

 

Слідкуйте за повідомленнями:

  • Facebook: PDPII
  • Twitter: PDPII
  • YouTube: PDPukr
Програма сприяння Парламенту України (ПСП ІІ)