Спеціальний семінар «Новий етап проекту УБА з розвитку Мережі пунктів доступу громадян до офіційної інформації у бібліотеках» в рамках Всеукраїнської науково-практичної конференції УБА PDF Друк e-mail
Середа, 21 листопада 2012, 18:03

0082_1 21 листопада 2012 р. в рамках Всеукраїнської науково-практичної конференції та Звітно-виборної конференції УБА (Київ, 21-23 листопада 2012 р.) відбувся спеціальний семінар «Новий етап проекту УБА з розвитку Мережі пунктів доступу громадян до офіційної інформації у бібліотеках». Семінар, що проходив у Державній науково-педагогічній бібліотеці України ім. В.О. Сухомлинського, зібрав майже 50 учасників – бібліотечних фахівців, діяльність яких пов’язана з Мережею ПДГ.

Модерували семінар Сошинська Я.Є., канд. іст. наук, доцент НТУУ «КПІ», виконавчий директор УБА та Хіміч Я.О., канд. іст. наук, професор НАКККіМ.

Про доступ громадян до офіційної інформації та роль публічних бібліотек розповіла учасникам семінару п.Артемчук Р.М., зав. відділу автоматизації Сарненської ЦРБ, Рівненська область.

Яким чином, завдяки ПДГ, бібліотека сприяє конструктивному діалогу між місцевою владою та представниками місцевої громади розказала учасникам семінару Шпакова Н.М., провідний бібліограф Костянтинівської центральної міської публічної бібліотеки, Донецька область.

Хоменко І.А. , зав. центру регіональної інформації Кіровоградської ЦМБ, у своєму виступі на прикладі роботи ПДГ показала, що пункти доступу громадян до офіційної інформації у бібліотеках є вимогою сучасності і є необхідними та корисними для громадян.

Презентація Воробель С.І., зав. науково-методичного відділу Тернопільської обласної бібліотеки для молоді: «Сучасна бібліотек@ : формуючи громадянина України» була присвячена інноваційним підходам, що розробила та використовує бібліотека у вихованні молоді.

З презентацією результатів опитування бібліотек Мережі ПДГ «Оцінка ефективності діяльності мережі пунктів доступу громадян до офіційної інформації в бібліотеках» виступила автор цього дослідження Бруй О.М., головний бібліотекар Науково-технічної бібліотеки ім. Г.І.Денисенка НТУУ "КПІ".

0084_2 Із заключним словом до слухачів звернулась Елеонора Валентайн, Директор Програми сприяння Парламенту II, яка подякувала виступаючим, учасникам заходу, всім бібліотекам Мережі ПДГ за активну роботу в Мережі, креативний підхід у пошуку нових ефективних шляхів співпраці громади та місцевої влади, розуміння бібліотеками Мережі своєї важливої ролі у наданні громадянам найактуальнішої інформації про діяльність органів державної влади та залучення громадян до процесу законотворення.

Ознайомитись з ПРЕЗЕНТАЦІЯМИ учасників семінару можна на Мережевому блозі ТУТ або у Розділі "Мережа ПДГ" сайту ПСП II.

 

 

Слідкуйте за повідомленнями:

  • Facebook: PDPII
  • Twitter: PDPII
  • YouTube: PDPukr
Програма сприяння Парламенту України (ПСП ІІ)