ПСП ІІ спільно з Держкомтелерадіо провели черговий вебінар для представників органів виконавчої влади, відповідальних за доступ до публічної інформації PDF Друк e-mail
Четвер, 22 листопада 2012, 18:34

Picture_Webinar У четвер, 22 листопада, Програма сприяння парламенту ІІ спільно з Державним комітетом телебачення і радіомовлення України організували черговий вебінар для представників органів виконавчої влади всіх рівнів, відповідальних за забезпечення доступу до публічної інформації. Тема заходу: «Система обліку публічної інформації: проблемні питання та шляхи врегулювання». Участь у вебінарі взяв головний спеціаліст сектору з питань інформаційних відносин Секретаріату Кабінету Міністрів України Олександр Бухтатий. Захід є продовженням низки вебінарів, що проводяться у рамках проекту «Спільнота практиків виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації».

До участі у вебінарі долучилися представники як центральних, так і місцевих органів виконавчої влади, відповідальні за цей напрям. Олександр Бухтатий поінформував учасників про результати моніторингу сайтів овв щодо створення системи обліку публічної інформації, зупинився на основних проблемних моментах, а також, на прикладі окремих овв, ознайомив з можливими шляхами вирішення.

 

Проект «Спільнота практиків виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації» впроваджується спільно Програмою сприяння парламенту ІІ та Державним комітетом телебачення й радіомовлення України за участю експертів Адміністрації Президента Уцкраїни, Секретаріату Кабінету Міністрів України, Держкомтелерадіо, СБУ, Міністерства юстиції, Державної служби України з питань захисту персональних даних та Державної архівної служби України. Проект має на меті сприяти більш ефективному виконанню Закону України «Про доступ до публічної інформації» органами виконавчої влади.

 

Перший вебінар у рамках проекту відбувся 16 жовтня ц.р. за участю керівника Головного управління забезпечення доступу до публічної інформації Адміністрації Президента України Дениса Іванеска. Тема вебінару:«Півтора року свободі інформації в Україні: успіхи й розчарування». Бонус-трек: «Чого очікувати від «урядового пакету» змін законодавства про доступ?».

 

Слідкуйте за повідомленнями:

  • Facebook: PDPII
  • Twitter: PDPII
  • YouTube: PDPukr
Програма сприяння Парламенту України (ПСП ІІ)