Сенатор США Джон Ґленн у відеозверненні до учасників семінару «Громадський контроль над сектором безпеки: як вдосконалити діяльність громадських рад"» розповів про досвід США PDF Друк e-mail
Вівторок, 11 грудня 2012, 17:18

120528_john_glenn_ap_605 11 грудня сенатор США, засновник Інституту публічного врядування Університету штату Огайо Джон Ґленн у відеозверненні до учасників міжнародного семінару «Громадський контроль над сектором безпеки: як вдосконалити діяльність громадських рад» розповів про досвід США щодо роботи наукових та експертних рад при центральних органах виконавчої влади. Семінар був організований Службою безпеки України за підтримки Центру інформації та документації НАТО в Україні. Участь у заході взяли представники громадських рад при СБУ та низці центральних органів виконавчої влади , представники установ сектору безпеки, експерти країн-членів НАТО, представники Програми сприяння парламенту ІІ.

Семінар мав на меті ознайомити учасників з кращими практиками країн-членів НАТО щодо механізмів цивільного контролю над роботою спецслужб та обговорити шляхи поліпшення співпраці громадськості й силових відомств.

Під час заходу також було висвітлено тему щодо взаємодії органів виконавчої влади з громадськістю за допомогою консультативно-дорадчих органів. Сенатор Ґленн ознайомив присутніх з практикою створення комісій у США задля вирішення питань національної ваги. Він зокрема детально розповів про роботу Національної комісії щодо навчання математики та природничих дисциплін у 21 столітті, що була створена у 1999 році Секретарем з питань освіти. Комісія була створена відповідно до Закону про федеральні консультативні комітети і мала на меті всесторонньо дослідити питання викладання точних та природничих дисциплін у школах США та виробити рекомендації щодо поліпшення ситуації.

Дивіться інформацію про семінар з сайту СБУ тут

 

 

 

 

Слідкуйте за повідомленнями:

  • Facebook: PDPII
  • Twitter: PDPII
  • YouTube: PDPukr
Програма сприяння Парламенту України (ПСП ІІ)