ПСП ІІ спільно з Держкомтелерадіо провели вебінар з питань захисту персональних даних при підготовці відповідей на запити на публічну інформацію PDF Друк e-mail
П'ятниця, 14 грудня 2012, 18:25

PM799image001У п’ятницю , 14 грудня, Програма сприяння парламенту ІІ спільно з Державним комітетом телебачення і радіомовлення України організували черговий вебінар для представників органів виконавчої влади всіх рівнів, відповідальних за забезпечення доступу до публічної інформації. Тема заходу: «Проблемні питання дотримання законодавства про захист персональних даних при наданні відповідей на запити на інформацію».

Участь у вебінарі взяв заступник голови Державної служби України з питань захисту персональних даних Козак Володимир Федорович. Захід було проведено у рамках проекту «Спільнота практиків виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації».

До участі у вебінарі долучилися представники як центральних, так і місцевих органів виконавчої влади, відповідальні за цей напрям. Володимир Козак зупинився на основних вимогах законодавства про захист персональних даних , а також відповів на запитання учасників.

Проект «Спільнота практиків виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації» впроваджується спільно Програмою сприяння парламенту ІІ та Державним комітетом телебачення й радіомовлення України за участю експертів Адміністрації Президента Уцкраїни, Секретаріату Кабінету Міністрів України, Держкомтелерадіо, СБУ, Міністерства юстиції, Державної служби України з питань захисту персональних даних та Державної архівної служби України. Проект має на меті сприяти більш ефективному виконанню Закону України «Про доступ до публічної інформації» органами виконавчої влади.

У рамках проекту вже проведено вебінари на теми : «Півтора року свободі інформації в Україні: успіхи й розчарування». Бонус-трек: «Чого очікувати від «урядового пакету» змін законодавства про доступ?», а також «Система обліку публічної інформації: проблемні питання та шляхи врегулювання".

 

 

 

Слідкуйте за повідомленнями:

  • Facebook: PDPII
  • Twitter: PDPII
  • YouTube: PDPukr
Програма сприяння Парламенту України (ПСП ІІ)