«Доступ до публічної інформації: судова практика; персональні дані» PDF Друк e-mail
Понеділок, 04 березня 2013, 17:26

«Доступ до публічної інформації: судова практика; персональні дані» -

ПСП ІІ спільно з Держкомтелерадіо провели вебінар для держслужбовців

Rozkladay У п’ятницю, 1 березня, Програма сприяння парламенту ІІ спільно з Державним комітетом телебачення і радіомовлення України організували черговий вебінар для представників органів виконавчої влади всіх рівнів, відповідальних за забезпечення доступу до публічної інформації. Тема заходу: «Закон України «Про доступ до публічної інформації». Судова практика.  Персональні дані».

Участь у вебінарі взяв юрист громадської організації «Інститут Медіа Права», член Експертної ради з питань свободи інформації та захисту приватності при Представникові Уповноваженого [омбудсмена] з питань доступу до публічної інформації та захисту персональних даних  Ігор Розкладай.

 

І.  Розкладай зупинився на міжнародних стандартах доступу до публічної інформації та стандартах приватності, українській практиці застосовування  законодавства про доступ до публічної інформації та захист персональних даних, випадаках судової практики. Експерт також відповів на запитання учасників

 

До участі у вебінарі долучилися представники як центральних, так і місцевих органів виконавчої влади, відповідальні за цей напрям

Довідково.

Проект «Спільнота практиків виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації» впроваджується спільно Програмою сприяння парламенту ІІ та Державним комітетом телебачення й радіомовлення України за участю експертів Адміністрації Президента України, Секретаріату Кабінету Міністрів України, Держкомтелерадіо, СБУ, Міністерства юстиції, Державної служби України з питань захисту персональних даних,  Державної архівної служби України тощо. Проект має на меті сприяти більш ефективному виконанню Закону України «Про доступ до публічної інформації» органами виконавчої влади.

 

Слідкуйте за повідомленнями:

  • Facebook: PDPII
  • Twitter: PDPII
  • YouTube: PDPukr
Програма сприяння Парламенту України (ПСП ІІ)