ПСП ІІ спільно з Держкомтелерадіо провели черговий вебінар для представників овв, відповідальних за забезпечення доступу до публічної інформації PDF Друк e-mail
П'ятниця, 15 березня 2013, 18:28

webinar_15.03.2013_2

У п’ятницю, 15 березня, Програма сприяння парламенту ІІ спільно з Державним комітетом телебачення і радіомовлення України організували черговий вебінар для представників органів виконавчої влади всіх рівнів, відповідальних за забезпечення доступу до публічної інформації. Під час заходу учасникам презентували систему обліку публічної інформації - розробку представників Кіровоградської обласної державної адміністрації.

 

 

Участь у вебінарі взяли: Іван Кондратьєв, начальник відділу забезпечення інформаційних систем і webinar_15.03.2013 технологій апарату адміністрації, Валентина Грабова, начальник загального відділу апарату та Ігор Мазурик, головний спеціаліст відділу забезпечення інформаційних систем і технологій апарату Кіровоградської обласної державної адміністрації.

Як відомо, законодавство (ЗУ «Про доступ до публічної інформації», постанова КМУ № 1277) зобов’язує всі органи виконавчої влади та місцевого самоврядування запровадити систему обліку публічної інформації і забезпечити доступ громадськості до неї. Проте цей процес потребує досить вагомого фінансування, зазначив під час виступу І. Кондратьєв. З його слів, в Кіровоградській ода пішли іншим шляхом. «Маючи фахівців високого рівня, ми створили власну систему обліку публічної інформації, розмістили її на веб-сервері ода. Система успішно функціонує вже 9 місяців, нею охоплено 21 рда, 4 міськвиконкоми та структурні підрозділи ода», - зазначив він.

Зі слів розробника І. Мазурика, система, що створена у форматі веб-додатку, не вимоглива до технічного оснащення, і головне – відповідає нормативним вимогам, зокрема і щодо захисту інформації. «Створена нами система проста в адмініструванні, і за бажання може бути адаптована під будь-який орган влади», - сказав автор програмного забезпечення.

Розробники продемонстрували систему в дії, відповіли на запитання учасників і запропонували свій програмний продукт для використання в інших органах влади.

 

Довідково.

Вебінари для представників органів виконавчої влади проводяться в рамках проекту «Спільнота практиків виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації», що впроваджується спільно Програмою сприяння парламенту ІІ та Державним комітетом телебачення й радіомовлення України. Проект має на меті сприяти більш ефективному виконанню Закону України «Про доступ до публічної інформації» органами виконавчої влади всіх рівнів.

 

Слідкуйте за повідомленнями:

  • Facebook: PDPII
  • Twitter: PDPII
  • YouTube: PDPukr
Програма сприяння Парламенту України (ПСП ІІ)