У Верховній Раді АРК слухачі курсу «Аналіз політики та розробка проектів нормативно-правових актів відповідно до методики вирішення проблем» отримали сертифікати PDF Друк e-mail
Понеділок, 29 квітня 2013, 10:00

29 квітня у Верховній Раді АРК слухачі курсу «Аналіз політики та розробка проектів нормативно-правових актів відповідно до методики вирішення проблем» отримали сертифікати. Ініціатором навчального курсу виступала Програма сприяння парламенту ІІ.

Вітаючи учасників заходу, заступник голови Верховної Ради АРК Григорій Іоффе зазначив, що Програма сприяння парламенту України вперше організувала курс з аналізу політики та розробці нормативно-правових актів для студентів, аспірантів та молодих випускників кримських вузів. Після конкурсного відбору слухачами стали активні представники молоді, в тому числі члени Молодіжного уряду Криму та інтерни, які проходять стажування у ВР АРК. Всього освітній курс закінчили 15 молодих людей.

 

Загалом курс проходив в період з 8 лютого по 13 квітня2013 року та включав 3 інтенсивні 2-денні семінари, щотижневі аудиторні заняття, а також самостійну роботу в малих групах. Підсумком роботи груп стала презентація роботи груп, котрі аналізували актуальні соціально-економічні проблеми: контроль за чисельністю безпритульних тварин, розвиток велосипедної інфраструктури у м. Сімферополь, забудова стометрової пляжної зони в Криму, засміченість приватного сектору. Віце-спікер висловив сподівання, що представлені презентації стануть джерелом нових ідей і пропозицій для депутатів кримського парламенту, Ради міністрів АРК, міської ради Сімферополя.

«Ви цілеспрямовані, ініціативні та старанні молоді люди. Я щиро сподіваюся, що ви не раз зможете застосувати отримані знання та навички на практиці, в тому числі допомагаючи Центру законодавчих ініціатив », - підсумував заступник глави кримського парламенту і побажав слухачам курсу подальших успіхів і удачі.

 

Слідкуйте за повідомленнями:

  • Facebook: PDPII
  • Twitter: PDPII
  • YouTube: PDPukr
Програма сприяння Парламенту України (ПСП ІІ)