Організаційна зустріч для представників комітетів щодо наповнення веб-сайтів PDF Друк e-mail
Вівторок, 28 травня 2013, 17:16

DSC02320 Програма сприяння Парламенту спільно зі Управлінням комп’ютеризованих систем провела 28 травня об 11.00 організаційну зустріч для представників комітетів, які поки що не мають своїх електронних сторінок з метою надання інформації щодо інформаційного наповнення сайтів.

Зараз 18 комітетів Верховної Ради України мають свої сайти для відкритого доступу, ще 9 допрацьовують. З метою обміну досвідом на зустріч були запрошені представники комітетів, які вже тривалий час активно та успішно висвітлюють свою діяльність на комітетських сайтах, а саме Комітету з питань екологічної політики та культури і духовності.

Учасникам зустрічі було презентовано видання: Парламенти світу: Порівняльний аналіз. Змінний DSC02347 характер парламентського представництва. Основні результати дослідження, проведеного з ініціативи Міжпарламентського Союзу та Програми розвитку ООН. Також на сайті Програми сприяння Парламенту розміщено Звіт «Світовий е-парламент. 2012», підготовлений Глобальним центром з питань ІКТ (Партнерська ініціатива Департаменту економічних і соціальних справ ООН та Міжпарламентського Союзу), із стандартами відкритості електронних сторінок парламентів та парламентських комітетів, які були презентовані на Всесвітній конференції «Електронний Парламент» (Рим, серпень 2012).

DSC02330 Відповідальні працівники комітетів зазначали, що комітети зацікавлені у відкритті сайтів, що значно покращить інформування громадян про діяльність Комітету, спростить доступ до публічної інформації, Комітет зможе публікувати інформацію на сайті про прийняті рішення, заходи, які планується провести, законопроекти, які знаходяться на розгляді, тощо.

Також під час обговорення зазначались такі проблемні питання у забезпеченні діяльності сайтів як обмаль часу, завантаженість працівників законодавчою роботою, недостатнє технічне забезпечення, необхідність проведення постійних зустрічей з навчання та обміну досвідом.

 

 

 

Слідкуйте за повідомленнями:

  • Facebook: PDPII
  • Twitter: PDPII
  • YouTube: PDPukr
Програма сприяння Парламенту України (ПСП ІІ)