«Розширення прав і можливостей сільських жінок як інструмент до зменшення дискримінації за ознакою статі» PDF Друк e-mail
П'ятниця, 31 травня 2013, 10:43

181281 30 – 31 травня відбувся заключний семінар для учасниць проекту «Розширення прав і можливостей сільських жінок як інструмент до зменшення дискримінації за ознакою статі». Проект Інформаційно-консультативного жіночого центру (ІКЖЦ) підтримав Фонд прав людини міністерства закордонних справ Королівства Нідерландів, а на стадії реалізації приєдналися ще й МФО «Добробут громад», Програма сприяння Парламенту ІІ, Дніпропетровська сільськогосподарська консультаційна служба.

379742 Метою підсумкового заходу було обмінятися досвідом реалізації мікро-ініціатив з посилення лідерства жінок в селі, підтриманих ІКЖЦ, обговорити проблеми і перспективи розвитку створеної в рамках проекту Мережі сільських жінок-лідерок, поглибити особисті лідерські якості тощо.

В роботі семінару також взяли участь консультантки і консультант секретаріатів комітетів Верховної Ради України.

Жваве обговорення актуальних тем протягом двох днів супроводжувалося також екскурсією до приміщення Верховної Ради, окремими зустрічами з експертами, написанням орієнтовного плану діяльності Мережі на 2013 рік.

941809

 

Слідкуйте за повідомленнями:

  • Facebook: PDPII
  • Twitter: PDPII
  • YouTube: PDPukr
Програма сприяння Парламенту України (ПСП ІІ)