Спікер проти перегляду нинішньої угоди про Чорноморський Флот з Росією PDF Друк e-mail
Середа, 02 квітня 2008, 14:33
Голова Верховної Ради України Арсеній Яценюк сказав сьогодні журналістам у Москві, що Україна не наполягатиме на перегляді угоди про перебування російського Чорноморського Флоту в Севастополі (Автономна Республіка Крим) у разі приєднання України до НАТО.

“Якщо Україна вступить в НАТО, обговорення часу скасування угоди або перегляду ціни на перебування Чорноморського Флоту в Україні не може бути і не буде на порядку денному”, сказав Яценюк.

“Я категорично проти перегляду угоди про Чорноморьский Флот”, сказав Яценюк. Він також сказав, що не переймається заявами декількох російських народних обранців, що Росія може припинити свою участь у двосторонньому договорі про дружбу та співробітництво з Україною.

“Як колишній міністр закордонних справ України можу сказати, що я абсолютно спокійний стосовно цього і ніколи не повірю, що Україна і Росія можуть мати інші відносини, що відрізнятимуться від зазначених в договорі. Наші відносини є дружніми, прагматичними і взаємовигідними. Немає жодних підстав переглядати цю угоду”, зазначив Яценюк.

Українська парламентська делегація, яку очолює спікер Арсеній Яценюк, сьогодні відвідає Москву. У Яценюка призначена зустріч з Головою Ради Федерацій Росії, Сергієм Міроновим, а також він буде присутнім на Міжпарламентській Асамблеї СНД.
 

Слідкуйте за повідомленнями:

  • Facebook: PDPII
  • Twitter: PDPII
  • YouTube: PDPukr
Програма сприяння Парламенту України (ПСП ІІ)