Рада четвер присвятить ухваленню законопроектів які регулюють участь України в СОТ PDF Друк e-mail
Понеділок, 07 квітня 2008, 15:51
Спікер Арсеній Яценюк сказав у понеділок, що цей четвер парламент присвятить ратифікації протоколу і ухваленню законопроектів, які регулюють участь України в СОТ. Про це Яценюк повідомив по закінченню засідання погоджувальної ради.

Також у цей день депутати заслухають інформацію МЗС щодо участі України в миротворчих операціях та інформацію Мінпаливенерго щодо придбання ядерного палива.

"У п’ятницю у нас нарешті відбудеться година запитань до уряду, а також ми заслухаємо інформацію голови Нацбанку про стан грошово-кредитного ринку", - розповів спікер.

Також Яценюк повідомив, що відтепер у Верховній Раді будуть запроваджені так звані тематичні дні. Зокрема, у п’ятницю, 18 квітня, впродовж такого дня розглядатимуть виключно питання, пов’язані з земельними відносинами.

Крім цього, за словами Яценюка, впродовж цих двох пленарних тижнів Верховна Рада планує розглянути низку законопроектів, передбачених коаліційною угодою між БЮТ та "НУ-НС".

За його словами, в разі якщо парламентська тимчасова слідча комісія щодо зловживань Харківської міської влади провела засідання, Верховна Рада "заслухає (з цього приводу) інформацію – і не більше", бо це питання в порядок денний включено не буде.
 

Слідкуйте за повідомленнями:

  • Facebook: PDPII
  • Twitter: PDPII
  • YouTube: PDPukr
Програма сприяння Парламенту України (ПСП ІІ)