Тренінги у Верховній Раді України з удосконалення навичок ефективного використання баз даних EBSCO PDF Друк e-mail
Понеділок, 20 червня 2011, 17:28

Photo_1 16, 17 та 20 червня 2011 року Програма сприяння парламенту II у співпраці з Управлінням комп’ютеризованих систем Апарату Верховної Ради України провела тренінги для народних депутатів України, їх помічників-консультантів, працівників Апарату Верховної Ради України та працівників секретаріатів Комітетів Верховної Ради щодо удосконалення практичних навичок ефективного використання баз даних EBSCO.

Верховна Рада України має можливість користуватися Міжнародною базою даних EBSCOhost з січня

Photo_2 2011 року. Доступ до цієї бази даних забезпечується Управлінням комп’ютеризованих систем Апарату Верховної Ради України за підтримки ПСП II.

 

До EBSCOhost входять бази даних періодичних, довідкових, реферативних та інших видів видань. Бази постійно поповнюються новими періодичними виданнями та збільшуються їх хронологічні рамки.

 

На початку 2011 року відбулися 3 тренінги, організовані Управлінням комп’ютеризованих систем Апарату Верховної Ради України, на яких представники Апарату Верховної Ради знайомились з ресурсами EBSCO.

 

Photo_3 Під час тренінгів, що відбулись у червні цього року (у тренінговому центрі за адресою: вул. Шовковична, 4), учасники більш детально та поглиблено ознайомились з базами даних EBSCO, мали можливість самостійно здійснювати ефективний пошук інформації за певною тематикою, навчились упорядковувати результати пошуку та використовувати їх у зручному для роботи форматі.

 

 

 

 

 

PC_Ukraine_June_2011_049_1 Тренінги проводила Карін Джонс - волонтер Корпусу Миру, юрист за освітою та фахівець з проведення тренінгів щодо  використання спеціалізованих баз даних, у минулому - співробітник Компані WestLaw. PC_Ukraine_June_2011_048_2

 

 

 

 

Слідкуйте за повідомленнями:

  • Facebook: PDPII
  • Twitter: PDPII
  • YouTube: PDPukr
Програма сприяння Парламенту України (ПСП ІІ)