ПСП II взяла участь у Ярмарку інституційного розвитку у Хмельницькому PDF Друк e-mail
Четвер, 23 червня 2011, 18:28

23 червня у м. Хмельницький відбувся Перший регіональний Ярмарок інституційного розвитку, організований Ресурсним Центром «ГУРТ». Захід зібрав більше 90 учасників з різних куточків Західної України.

ТУТ можна продивитись Медіазвіт Ресурсного Центру «ГУРТ» про події Ярмарку інституційного розвитку у Хмельницькому 23 червня 2011 року.

Fair_Khmelnytsky_0623_2011

Програма сприяння парламенту II презентувала на Ярмарку свою діяльність, навчальні тренінгові Програми зокрема, а також ознайомила учасників з Програмою стажування молоді у Верховній раді України та центральних органах виконавчої влади, Мережею пунктів доступу громадян до інформації органів державної влади у бібліотеках України.

Програму сприяння парламенту на Ярмарку представляли: адміністратор інформаційних ресурсів ПСП II – Марина Гаращенко та інтерн Програми стажування у Верховній Раді України, тренер тренінгових програм ПСП II – Марія Савіна.

Учасники Ярмарку – представники неурядових організацій – з інтересом знайомились з роздатковими матеріалами ПСП II: описом тренінгових програм, інформацією про Програму стажування молоді у ВР та ЦОВВ, Мережу ПДГ та публікаціями ПСП II, отримали змістовні консультації представників ПСП II, із зацікавленістю прослухали презентацію «Тренінги Програми сприяння Парламенту України для підвищення спроможності організацій громадянського суспільства ефективно співпрацювати з органами державної влади». Слід зазначити, що багато з організацій – учасниць заходу - подали свої заявки на участь у тренінгах ПСП II, що їх проводять фахівці ПСП II та тренери, які пройшли навчання на тренінгах для тренерів (ТОТ), організованих Програмою. Це такі тренінги:

• ДОСТУП ГРОМАДСЬКОСТІ ДО ЗАКОНОТВОРЧОГО ПРОЦЕСУ

• ВИКОРИСТАННЯ СУЧАСНИХ КОМУНІКАТИВНИХ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ЗАХОДИ, ПОВ’ЯЗАНІ З РЕАЛІЗАЦІЄЮ ЗАКОНУ УКРАЇНИ «ПРО ДОСТУП ДО ПУБЛІЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ»

• ІНТЕГРУВАННЯ ПРИНЦИПУ РІВНИХ ПРАВ ТА МОЖЛИВОСТЕЙ ЖІНОК І ЧОЛОВІКІВ В ПРОГРАМАХ МІСЦЕВОГО РОЗВИТКУ

• ВИКОРИСТАННЯ СУЧАСНИХ МЕТОДИК РОЗРОБКИ ТА АНАЛІЗУ ЗАКОНОПРОЕКТІВ

Опис цих тренінгів можна знайти на сайті ПСП II у Розділі «Тренінгові Програми ПСП II»


application-pdf Завантажити презентацію ПСП II : «Тренінги Програми сприяння Парламенту України для підвищення спроможності організацій громадянського суспільства ефективно співпрацювати з органами державної влади»

 

 

 

 

 

Слідкуйте за повідомленнями:

  • Facebook: PDPII
  • Twitter: PDPII
  • YouTube: PDPukr
Програма сприяння Парламенту України (ПСП ІІ)