Програма сприяння парламенту ІІ спільно з Секретаріатом КМУ провели семінар для представників громадських рад PDF Друк e-mail
Вівторок, 05 липня 2011, 18:10

DSC_9500 5 липня в Києві, у Клубі Кабінету Міністрів України, відбувся семінар для членів громадських рад при місцевих органах виконавчої влади. Захід був організований Секретаріатом Кабінету Міністрів України спільно з Програмою сприяння парламенту ІІ. Участь у семінарі взяли керівництво Департаменту інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ, представники Міністерства юстиції України, ПСП ІІ та керівники громадських рад – всього близько 70 осіб.

DSC_9432 Захід мав на меті ознайомити учасників з новаціями в антикорупційному законодавстві, основами законотворчого та нормотворчого процесів, методами аналізу публічної політики. Присутнім також презентували нову Інтернет-платформу www.e-gov.net.ua, інтегровану до урядового сайту «Громадянське суспільство і влада». Цей ресурс, розроблений компанією «Ексор» на замовлення СКМУ за підтримки ПСП ІІ, покликаний сприяти громадськості в участі у формуванні державної політики. Він зокрема містить автоматизовані системи діагностики нормативно-правових актів, визначення пріоритетів регіональної політики тощо. Нова платформа наразі працює в тестовому режимі. Присутніх представників громадських рад закликали долучитися до апробації цього інструменту.

 

 

Слідкуйте за повідомленнями:

  • Facebook: PDPII
  • Twitter: PDPII
  • YouTube: PDPukr
Програма сприяння Парламенту України (ПСП ІІ)