За підтримки Програми сприяння парламенту ІІ Секретаріат КМУ започаткував Вісник для громадських рад PDF Друк e-mail
Вівторок, 05 липня 2011, 18:50

5 липня в Києві в Клубі Кабінету Міністрів України представникам громадських рад при органах виконавчої влади було презентовано перше число інформаційного бюлетеню «Вісник громадських рад». Проект започатковано Секретаріатом Кабінету Міністрів України за підтримки Програми сприяння парламенту ІІ.

Видання виходитиме щоквартально і міститиме різну необхідну інформацію для ефективної роботи дорадчо-консультативних органів. Зокрема, у бюлетені публікуватимуться документи з питань участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики, поширюватиметься досвід роботи громадських рад. Вісник міститиме і рубрику про закордонну практику діяльності дорадчо-консультативних органів. Так, у першому числі подано інформацію про досвід Сполучених Штатів Америки у цій сфері. Також перший номер Вісника знайомить читачів з результатами аналізу формування громадських рад при регіональних органах виконавчої влади, проведеного Всеукраїнською благодійною організацією "Український центр політичного менеджменту" (Завантажити тут або нижче повний текст звіту)

Ініціатори проекту закликали представників громадських рад стати активними дописувачами Вісника. Спеціально з цією метою створено рубрику «Моя думка», де представники громадськості матимуть змогу поділитись із колегами своїми міркуваннями стосовно роботи рад, поліпшення взаємодії з органами виконавчої влади.

З електронною версією Вісника можна ознайомитись на сайті ПСП II у Розділі: "Матеріали, видані за сприяння ПСП та ПСП II": завантажити PDF-file Вісника application-pdf

 

Повну електронну версію звіту щодо аналізу формування громадських рад розміщено у Розділі "Матеріали, видані за сприяння ПСП та ПСП II".

 

 

 

Слідкуйте за повідомленнями:

  • Facebook: PDPII
  • Twitter: PDPII
  • YouTube: PDPukr
Програма сприяння Парламенту України (ПСП ІІ)