За підтримки Програми сприяння парламенту ІІ Секретаріат КМУ започаткував Вісник для громадських рад PDF Друк e-mail
Вівторок, 05 липня 2011, 18:50

5 липня 2011 року в Києві в Клубі Кабінету Міністрів України представникам громадських рад при органах виконавчої влади було презентовано перше число інформаційного бюлетеню «Вісник громадських рад». Проект започатковано Секретаріатом Кабінету Міністрів України за підтримки Програми сприяння парламенту ІІ.

Видання виходитиме щоквартально і міститиме різну необхідну інформацію для ефективної роботи дорадчо-консультативних органів. Зокрема, у бюлетені публікуватимуться документи з питань участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики, поширюватиметься досвід роботи громадських рад. Вісник міститиме і рубрику про закордонну практику діяльності дорадчо-консультативних органів. Так, у першому числі подано інформацію про досвід Сполучених Штатів Америки у цій сфері. Також перший номер Вісника знайомить читачів з результатами дослідження формування громадських рад при регіональних органах виконавчої влади, проведеного Всеукраїнською благодійною організацією "Український центр політичного менеджменту".

Ініціатори проекту закликали представників громадських рад стати активними дописувачами Вісника. Спеціально з цією метою створено рубрику «Моя думка», де представники громадськості матимуть змогу поділитись із колегами своїми міркуваннями стосовно роботи рад, поліпшення взаємодії з органами виконавчої влади.

Також, у номері №1 Вісника, в Рубриці "Дізнатися більше", вперше опубліковано повний список бібліотек України, які є учасницями Мережі Пунктів доступу громадян до інформації органів державної влади. Як зазначається у виданні "Бібліотеки Мережі ПДГ готові стати надійними партнерами представникам громадських рад".

 

З електронною версією Вісника можна ознайомитись на сайті ПСП II у Розділі: "Матеріали, видані за сприяння ПСП та ПСП II": завантажити PDF-file Вісника application-pdf

 

 

 

 

 

Слідкуйте за повідомленнями:

  • Facebook: PDPII
  • Twitter: PDPII
  • YouTube: PDPukr
Програма сприяння Парламенту України (ПСП ІІ)