«Вісник громадських рад» №2, 2011 PDF Друк e-mail
Понеділок, 07 листопада 2011, 15:46

У листопаді 2011 року вийшов другий номер «Вісника громадських рад», підготовлений Секретаріатом Кабінету Міністрів України за сприяння ПСП II.

 

Завантажити «Вісник громадських рад» №2, 2011application-pdf-

Більше інформації про "Вісник громадських рад" № 2 є на сайті "Горомадянське суспільство і влада" тут.

У зверненні Департаменту інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України до читачів наголошується: «… За час, що пройшов з моменту виходу першого номеру бюлетеню, ми отримали від вас багато відгуків щодо його корисності та пропозицій, як зробити «Вісник» ще кращим. Дякуємо за підтримку. У цьому номері ми підготували для вас такі матеріали.

У рубриці «Документи з питань участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики, сприяння розвитку громадянського суспільства» ви зможете ознайомитись з нещодавнім рішенням Кабінету Міністрів України про затвердження єдиного Порядку проведення конкурсу з визначення програм, проектів, заходів, розроблених громадськими організаціями та творчими спілками, для виконання (реалізації) яких надаватиметься фінансова підтримка.

Рубрика «Знайомтесь: громадська рада» вже вдруге знайомить вас з досвідом роботи ваших колег. У цьому номері знайомство відбудеться з громадською радою при Закарпатській обласній державній адміністрації. Голова цієї громадської ради Федір Харута поділиться своїми думками про формування громадської ради, пошуки нею ефективних шляхів налагодження діалогу з облдержадміністрацією. Аналіз пропозицій та зауважень громадськості свідчить, що на сьогодні досить актуальним залишається питання удосконалення механізму формування громадських рад.

Тому у рубриці «Україна і світ» представлено аналіз механізмів висування представників неурядових організацій для участі в державних комісіях, робочих групах і консультативних радах у країнах Центральної і Східної Європи, принципи відбору кандидатур до їх складу.

У рубриці «Дізнатися більше» до вашої уваги рекомендації щодо участі громадських рад у підвищенні ефективності консультацій з громадськістю, що проводяться органами виконавчої влади. Крім того, ви дізнаєтесь більше про механізм проведення громадської експертизи. Зазначені методичні матеріали проілюстровані прикладами успішного досвіду ваших колег. (Також у цій рубриці розміщена сторінка Мережі Пунктів доступу громадян до інформації органів державної влади у бібліотеках України).

З великою приємністю повідомляємо вам, що рубрика «Моя думка» у цьому випуску вже наповнена. До вашої уваги пропонуються думки представників громадських рад при Київській міськдержадміністрації та Здолбунівській райдержадміністрації. Нагадуємо, наше видання надає членам громадських рад трибуну для того, щоб висловити думки з питань взаємодії влади та громадськості, поділитися важливим досвідом такої взаємодії. Тож надсилайте такі матеріали на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

Сподіваємося, що цей номер «Вісника громадських рад» стане корисним джерелом інформації для команди активних і небайдужих до долі нашої країни громадян, які є членами громадських рад при органах виконавчої влади.»

 

 

 

 

 

Слідкуйте за повідомленнями:

  • Facebook: PDPII
  • Twitter: PDPII
  • YouTube: PDPukr
Програма сприяння Парламенту України (ПСП ІІ)