Бібліотеки та електронне урядування: Навчальна програма курсу для студентів спеціальності "Книгознавство, бібліотекознавство та бібліографія", 2011 PDF Друк e-mail
Четвер, 26 січня 2012, 13:52

"Бібліотеки та електронне урядування: Навчальна програма курсу для студентів спеціальності "Книгознавство, бібліотекознавство та бібліографія" денної і заочної форми навчання/уклад. О. В. Бобришева. - К., 2011. - 44 с.

Ця публікація здійснена завдяки реалізації спільного Проекту Програми сприяння Парламенту України ІІ (ПСП ІІ) та Української бібліотечної асоціації (УБА) "Мережа Пунктів доступу громадян до інформації органів державної влади у бібліотеках України" в рамках ґранту ПСП ІІ за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

 

Завантажити публікацію з сайту Української бібліотечної асоціації Навчальна програма курсу «БІБЛІОТЕКИ ТА ЕЛЕКТРОННЕ УРЯДУВАННЯ» для студентів спеціальності «Книгознавство, бібліотекознавство та бібліографія»

Завантажити з сайту УБА Рекомендації щодо впровадження навчальної програми «Бібліотеки та електронне урядування» у навчальних закладах ІІІ-ІV рівнів акредитації, що здійснюють підготовку бібліотечних кадрів

 

Слідкуйте за повідомленнями:

  • Facebook: PDPII
  • Twitter: PDPII
  • YouTube: PDPukr
Програма сприяння Парламенту України (ПСП ІІ)