«Вісник громадських рад» №3, 2012 PDF Друк e-mail
П'ятниця, 22 червня 2012, 11:14

Наприкінці травня 2012 року вийшов у світ третій номер «Вісника громадських рад», підготовлений Департаментом інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України за підтримки Програми сприяння парламенту II. Метою видання є надання інформаційної та методичної підтримки громадським радам при центральних та місцевих органах виконавчої влади.

Завантажити «Вісник громадських рад» №3, 2012 application-pdf-

Новий випуск Вісника громадських рад, зазначається у повідомленні на урядовому веб-сайті "Громадянське суспільство і влада", знайомить читачів з Планом дій з впровадження в Україні міжнародної ініціативи "Партнерство "Відкритий Уряд", діяльністю громадських рад при Сумській облдержадміністрації та Тростянецькій райдержадміністрації Сумської області, роботою урядової телефонної "гарячої лінії". У Віснику також надано рекомендації щодо проведення громадськими радами громадської антикорупційної експертизи. Крім того, представлено можливості нової версії урядового веб-сайту "Громадянське суспільство і влада", яка розпочне роботу у червні цього року.

 

Видання буде передано громадським радам при центральних та місцевих органах виконавчої влади, а також надіслано до бібліотек Мережі Пунктів доступу громадян до інформації органів державної влади та у бібліотеки окремих ВУЗів України. Нагадуємо, що інформація про Мережу ПДГ розміщується у кожному випуску Вісника громадських рад (див. стор.19 Вісника №3).

Відкрити інформацію про Вісник на урядовму веб-сайті "Громадянське суспільство і влада" можна тут.

 

 

 

Слідкуйте за повідомленнями:

  • Facebook: PDPII
  • Twitter: PDPII
  • YouTube: PDPukr
Програма сприяння Парламенту України (ПСП ІІ)