ІНТЕГРУВАННЯ ПРИНЦИПУ РІВНИХ ПРАВ ТА МОЖЛИВОСТЕЙ ЖІНОК І ЧОЛОВІКІВ У ПРОГРАМАХ МІСЦЕВОГО РОЗВИТКУ PDF Друк e-mail
Тренінгові програми

Зазвичай,місцеві програми розвитку формуються, виходячи з національних програм, без урахування місцевих проблем, а лише на формальне виконання тексту, виписаного для всієї країни. Це призводить до того, що дуже часто місцеві програми просто дублюють положення національних навіть тоді, коли, в силу різних обставин, таке дублювання просто неможливе.

Якщо до цього ще додати проблему обмеженого чи відсутнього фінансування, то виконання таких програм перетворюється на дещо дуже сумнівне.

Відповідальність за таку ситуацію не можна покладати тільки на місцеві органи влади. При складанні загальнодержавних програм важливо передбачати положення, які б виправдовували відхилення від положень центральної програми та в майбутньому убезпечували місцеві органи влади від звинувачень у порушеннях з боку фіскальних органів та прокуратури.

Водночас, в силу великої завантаженості та відсутності необхідних знань і навичок, працівники і працівниці місцевих органів влади не мають можливості формувати програми, які б справді відповідали місцевим потребам та вирішували нагальні проблеми.

Тренінги «Реалізація принципу рівних прав та можливостей жінок і чоловіків в програмах місцевого розвитку» мають на меті подолати розрив, що існує, та допомогти при складанні подібних місцевих програм.

Пропонується також схема, слідування якій може допомогти краще організувати сам процес розробки програми.

За приклад взяті положення Програми утвердження ґендерної рівності.

 

Якщо Ви зацікавлені в організації тренінгу в вашій громаді, будь ласка, звертайтеся:

Леся Нечипоренко, координатор з проведення заходів ПСП ІІ

Програма сприяння Парламенту ІІ

Київ, 01010, вул. Івана Мазепи, 6-В
Номер телефону офісу  +38 044 254 55 65; +38 050 356 20 99

факс: +38 044 278 2136,  e-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

 

Слідкуйте за повідомленнями:

  • Facebook: PDPII
  • Twitter: PDPII
  • YouTube: PDPukr
Програма сприяння Парламенту України (ПСП ІІ)